Jump to content
Dogomania

Dogi Niemieckie od Myśliwych Wodana.


gossia

Recommended Posts

Może ktoś na Dogomani jest posiadaczem Doga z Hodowli Myśliwi Wodana? Ja od 1,5 miesiąca mam przepięknego psiaka właśnie z tej hodowli Piotruś Pan Myśliwi Wodana FCI merle nazwaliśmy go Scooby jest bardzo mądry i piękny :) Śpu z nami w domku. Lubi dużo jeść hehe.. A rośnie jak na drożdzach. To cudowny przyjaciel rodziny. Nie zamieniłabym go na innego choć jest szczeniakiem :) Więc jeżeli macie psiaka z tej hodowli napiszcie troche o nim :) Pozdrawiam gossia i moje stadko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie chwaląc się-mam doga z tej hodowli:D A nawet prawie 2-hihihi Jeden niupel-to Koralik-po domowemu:Bushido:D A panna też od Piotra-ale pod przydomkiem OREGONu i wabi się Kirke.
Serdecznie zapraszam na większe pogaduchy nr GG:2486362
Pozdrawiam Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

gratuluję tak cudownych i pięknych psiaków.. Mój Scooby ( Piotruś pAN ) dorasta.. Ma już 7 miesięcy :) taki diabełek heh. nie myślimy o zakupie następnego psa z tej hodowli ( wgl tak ogólnie narazie nie myślimy o psie ) ale może za jakieś 5-6 latek będziemy właścicielem następnego Dożka właśnie z tej hodowli. Tylko i wyłącznie z tej :) Polecam pana Piotra jako bardzo dobrego weta i hodowcę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...