Jump to content
Dogomania

Rzeszów wystawa 06-02-2005


kosmateuszy

Recommended Posts

I ja pokręciłam się koło haszczaków w Rzeszowie (mimo, że tym razem ich nie wystawiałam) :) Oczywiście gratulacje dla wszystkich zwycięzców :wink: Jak zwykle było miło pogawędzić ze wszystkimi znajomymi...
Jacek wysłałam Ci maila- tak dla przypomnienia ;)

Postaram się zawitać na ring huskych w Katowicach pokibicować wszystkim ---> Smerfetkowi też :) Mam nadzieje, że wreszcie się spotkam z tymi, których znam tylko przez internet (a obiecujemy się spotkać na każdej wystawie i nic z tego nie wychodzi :roll: )

Buźka 4 ALL
Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miśka z tym Kaliningradem tak wyszło... Godna dostała cieczkę i zdecydowałam że pora ne pierwsze dzieci a ponieważ ona źle znosi jazdę samochodem to już później nie chciałam ryzykować tak męczącgo ją wyjazdu. Z tej ciąży przyszły na świat bliźnieta :)). Niestety piesek juz nie żyje, a z sunią straciłam kontakt. Wiem tylko tyle że mieszka gdzieś na Kaszubach...
Monika jest to maleństwo po Cowboy'u i Casandrze de Ciukci... Wspaniali rodzice, a co wyrośnie z małego rudzielca zobaczymy... Trzeba czasem zaryzykować :). A swoja drogą ciekawe czy kiedys wreszcie bede cos wystawiać ze swoim przydomkiem bo póki co robie innym reklame :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena Pokrywka'][quote name='pmmazz']..kilka refleksji.....


[i]...To tylko moje refleksje... Jednak przyznać muszę, że DON jest bardzo dobrze prezentowany i to naprawdę bardzo ładny pies... Gratulacje za zdobycie I lokaty"[/i]

pozdrawiam

[b]pmmazz[/b][/quote]

[/quote]

Jesli uraziłem to przepraszam, jeszcze raz gratuluję bąbla, a to jego zakładanie łapy na łapę.... - rewelacja, a charakter super....

życzę więcej takich sukcesów, ja z Kojotem cel osiągnąłem, a muszę przyznać że jestem dumny z jego zachowania (po tak długiej przewie wystawowej i totalnym braku wystwowego treningu), tym bardziej, że ostatnio charakterek mu sie nieco wyostrzył...

mam również nadzieję, że jeszcze spotkamy się na ringu.. :)

i oczywiście powodzenia w Berlinie i Kaliningradzie.......


pozdrawiam
pmmazz

p.s.

my pierwotnie mieliśmy w planach Jarosław i Warszawę, zobaczymy jak to będzie, na pewno wiedzeni doświadczeniem (Kojot jako że mieszkamy w mieszkaniu, nie obrasta tak bardzo jak husky trzymane w kojcach ale i nie zrzuca normalnie dwa razy do roku tylko mieszkaniowo-non stop, poza tym ma razej krótsze futro - podobno po matce) bedziemy liczyc na wiecej w lecie, kiedy większość konkurencji już wyraźnie linieje...

Link to comment
Share on other sites

ok r00n7, zgłoszenie do klasy pośredniej zostanie przefaksowane w poniedziałek...

daje to 99,9% szans na to że się pojawimy... :)

a Tobie radzę pojechać, a we wrześniu startowałem w Przemyślu jako jedyny w młodzieży, co prawda nie jestem do końca zadowolony z sędziny (odradzam wystawy na których sędziuje ktokolwiek o nazwisku BORYCZKO!!!), ale zawsze warto, chciaż sędzina raczej od innych ras, przeważnie sędziująca jamniory... :)

mam nadzieję, że się zgłosicie

pozdrawiam
pmmazz

p.s.
do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

no to ja tez zglaszam, co prawda gamon zaczol sie lekko wczoraj sypac :-? a tez mieszka w domu, no fakt duzo przebywa na powietrzu.
Wiec mam nadzieje ze sie spotkamy i pogawedzimy licze na to bo tak bym sie nie wybieral - to bedzie taka wystawa o pietruszke.
Co do wym. sedziny/sedziego juz doszly mnie takie sluchy ale ostatnio raczej zadko sedziuja V gr. z tego co sprawdzalem sporo bedzie wystaw z zagranicznymi sedziami.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...