Jump to content
Dogomania

Błysk,połysk szaty długowłosej-kosmetyki


pingwinek=]

Recommended Posts

Witam,
szukam preparatu najlepiej w formie [U]sprayu[/U] który nada mojej psinie (york) [U]połysk na ringu[/U]. Chodzi mi o kosmetyk którego będę mogła użyć [U]tuż przed wejściem na ring[/U], bardzo jestem ciekawa waszych opini i recenzji nie tylko kosmetyków psich ale może i ludzkich.

Ja swojego czasu używałam nabłyszczacza firmy Farouk Biosilk lecz ten nie sprawdził się, włos stał się po nim tłusty i od razu brudny. Ale to zależy widać od psa bo na drugiej mojej suczce jest rewelacyjny.

W takim bądź razie proszę o pomoc w szukaniu konkretnego dobrego nabłyszczacza włosa może też i o działaniu antystatycznym?
Proszę o porady :p

Link to comment
Share on other sites

Polecam ci kosmetyk z linii pielęgnacyjnej John Paul Pet a dokładnie: Oatmeal Conditioning Spray, jest to odżywka bez spłukiwania, taki spray odżywczy. Ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk włosiu. Wcześniej używałem Hair Revitalizer z 1all systems ale według mnie jest mniej wydajny w porównaniu do ceny, poza tym włos mojego westie jest bardziej "opanowany" po Oatmealu.

Jeśli chodzi o preparaty o działaniu antystatycznym to większość dobrych kosmetyków (j.w.) ma właściwości antystatyczne więc nie widzę sensu stosowania jeszcze czegoś dodatkowego gdyż nie jestem zwolennikiem "wylewania na psiaka mnóstwa preparatów, każdy do czego innego" ponieważ może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Życzę powodzonka na ringu a tym czasem zaczynam szykowanko pomału do Międzynarodówki w Szczecinie.

Kosmetyki dostępne także na allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jeśli chodzi Ci o samo nabłyszczenie, bez działania odżywczego polecam ludzki spray schwarzkopfa got2b sparkling.

[IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/826693/product.jpg[/IMG]


w innym wypadku fajny jest ring 5 bright&shine.
[IMG]http://www.istore.com.pl/prods_mini/644676.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...