Jump to content
Dogomania

INARI & LOVE - Siberian husky


Inarugowa

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][B]Suciune[/B] powiedz mi jak inari i love dogadały się z sobą, obie mają dominujący charakter?[/QUOTE]
Love trafiła do nas kiedy miała 4,5 miesiąca, Inari miała wtedy nieco ponad 4 lata. Z początku obawiałam się jak to będzie kiedy przyjedzie do nas nowy pies ale jak się później okazało niepotrzebnie. Przywiozłam Love o 23 wieczorem do domku z Krakowa i tego samego dnia spały z Inari w jednym pomieszczeniu (śpią w pokoju przy garażu na fotelach). Nie była żadnych spięć, od razu zaczęły się ze sobą bawić. Słyszłam o takim czymś, że dorosły pies nie zrobi nic szczeniakowi ale nie wiem czy to nie mit. Ja dlatego też wzięłam szczeniaka a nie dorosłego psa ponieważ bałam się, że Inari nie zaakceptuje tak szybko starszego psa. Obecnie w domu dominuje Inari ze względu na wiek, zobaczymy jak będzie później. Inari nie daje sobie w kaszę dmuchać, Love wie też, że to Inari tutaj rządzi;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Czarnulka[/B] JejQ Love była słodziutka jak b yła maluszkiem ty ją znalazłaś na Alegratka.pl ?
Ja swoją Lunke z tamtąd mam [/QUOTE]
Dzięki;) Ja znalazłam ją na allegro (potem też na alegratce), ponieważ pochodzi z stosunkowo nowej hodowli która miała dotychczas 2 mioty i nie mają swojej strony internetowej. Mała i mniej znana nie zaczy gorsza - Love ma super pochodzenie, blisko (Kraków-Kryspinów) więc nie było się nad czym zastanawiać;)

A co do takich serwisów typu allegro i alegratka gdzie są ogłoszenia o sprzedaży psów to czasami nie wiem czy śmiać się czy płakać. Ludzie sprzedają "haski" które wyglądają bardziej jak malamuty albo obok huskiego chyba nawet nie stały...:angryy: Jednym słowem pseudohodowla tam kwitnie:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Inarugowa']Dzięki;) Ja znalazłam ją na allegro (potem też na alegratce), ponieważ pochodzi z stosunkowo nowej hodowli która miała dotychczas 2 mioty i nie mają swojej strony internetowej. Mała i mniej znana nie zaczy gorsza - Love ma super pochodzenie, blisko[B] (Kraków-Kryspinów) [/B]więc nie było się nad czym zastanawiać;):[/QUOTE]

To w Kryspinowie jest hodowla haszczaków? :crazyeye: Mieszkam we wsi obok i nie wiedziałam :oops::lol::roll:


Śliczne masz sunie :loveu: Love ma piękne umaszczenie :loveu: Będę zaglądać do Waszej galerii ;)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[QUOTE][B]LadyK[/B] To w Kryspinowie jest hodowla haszczaków? Mieszkam we wsi obok i nie wiedziałam[/QUOTE]
Teraz już wiesz, że jest:lol: Tzn. ja akurat moją sunię odbierałam z Krakowa ale psy przebywają w Kryspinowie.

[QUOTE]Śliczne masz sunie Love ma piękne umaszczenie Będę zaglądać do Waszej galerii[/QUOTE]
Dziękuję bardzo:loveu:



[CENTER][B]Love kończy dzisiaj 10 miesięcy:loveu::loveu::loveu:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...