Jump to content
Dogomania

Shirai Koki Go - Slodziak !!


Shirai - Koki

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shirai - Koki']Poniewaz Shirai jest wybredny z tym komu bezwladnie poddaje sie kizianiu, to Angelika nie mozesz palic fajek ani uzywac mocnych perfum...wtedy :shake: nie daje sie !!!
A do Polski to sie wybierzemy i na wystawe tez zawitamy, ale jeszcze nie wiemy kiedy...[/QUOTE]

eee to ja się nie nadaje :shake:
chociaż te niedotykalskie psy ostatnio same do mnie podchodzą ;)

a odnośnie wystawy proponuję klubowa luty 2010 okolice Warszawy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Shirai tak roznie reaguje na ludzi, czasami potrafi zalizac kogos na "smierc", a drugim razem okazuje brak zainteresowania i poprostu sie odwraca, patrzy na mnie tak dziwnie i ewidentnie widac ze juz chce isc sobie, jak narazie to tylko raz zawarczal na babke co z papierosem w reku probowala go poglasac... A z wystawami to checi sa straszne, ale nie wiemy jak bedzie z mozliwosciami....bardzo chcemy jechac na Akita Cup, ale mamy troszke daleko :shake:, hm...pozyjemy zobaczymy jak bedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Tanek ma przednie łapy cnotliwe jak kobietka :p cały czas bliziutko...ciężko mi się go ustawia :p mam teraz dwa tygodnie urlopu to pocwiczymy...jak nie damy rady to chyba sobie wystawy darujemy:roll: szkoda, ze wszytscy akici przyjaciele są od nas tak daleko...najblizej mam chyba Pa-lisa i potem wrocław.....
aha...ja poprosze zdjęcia nowe:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kateczka ja mysle zebys jednak mimo wszystko nawet jezeli Tankowi troszke nie wychodzi, ale zawsze kazda wystawa daje pieskowi obycie z ringiem, a wlasnie tego moze nauczy sie na wystawie, napisze Ci zabawna historyjke... jak my jechalismy na 1 wystawe w maju, co prawda Shirai byl bardzo malutki, ale powiem ze mnie zaszokowal, oczywiscie przed wystawa cwiczylismy bardzo intensywanieokolo miesiaca, tylko te treningi nic nie dawaly Shirai zapieral sie strasznie i przez niego to nawet z moim Mariuszem sie poklocilismy, poniewaz on uwazal ze ja mu na zaduzo pozwalam i on poprostu pokazuje rogi...jak wystawa byla w sobote to ja juz w srode odpuscilam sobie miesieczne trenowanie osiolka, ktore nic tak mi sie wydawalo nie przyniosly, poniewaz on poprostu nie chcial biegac i koniec...zrobil pol koleczka i stop i dalej musialam go ciagnac i nawet parowki na niego nie dzialaly...a pozniej to nawet musialam zmienic miejsce cwiczenia, poniewaz gdzie cwiczylismy dotychczas to pozniej juz wiedzial po co idziemy i juz wtedy robil osla, tak jak pisalam w srode ostatni raz probowalam biegac z nim i mialam nadzieje ze jakis cud sie stanie, bedzie jednak chcial chociaz troszke pobiegac...a tutaj ciagle klapa...mielismy juz nie jechac, pozostale dni minely w niezadowoleniu naszym, a Shirai byl przeszczesliwy, pojechalismy tylko dlatego ze myslalam ze bedzie jego brat z miotu Kin...i chociaz sie pobawia, a na wystawie Shirai ja nie wiem, ale cos dziwnego sie z Shirai'em stalo...po ringu poprostu latal :evil_lol:, sama bylam w szoku...a jak ladnie stal jak na takiego malucha i bez ustawianie ...
[url=http://www.saki.it/rende2009.html]S.a.k.i. Sezione Akita Italia[/url]
link ze strony saki ...Kateczka nie martw sie Tanek Cie nie zawiedzie...nawet jezeli cos bedzie nie tak jak trzeba to przeciez to Twoj Tanek i dla Ciebie on zawsze jest najlepszy ;)

Link to comment
Share on other sites

ja się bardziej martwię, ze to ja zawiodę jego....nie brałam tego potwora z chęcia wystawiania...miła być od razu ciachnięty :evil_lol: ale jakoś tak sobie wymyśliłam, że mozemy spróbowac...i własnie martwię się, ż moze on poprostu nie chce :p i ja go unieszczęśliwiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Oczywiscie my zapraszamy na wystawy tutaj :razz:[/QUOTE]

Anatka to za rok będzie juz weterankiem, więc juz na żadne takie wyprawy nie będę zabierać.. poza tym znając moje szczeście to pewnie jak bym ją zgłosiła za granicę to by okulała dzień przed wystawą :shake:

Więc Niunia to tylko na jakieś bliskie wystawy będzie jeździła, chociaż do końca tego roku daje panience spokój..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_Dawid']my spróbujemy 20 września w Łodzi, oczywiście w konkurencji Baby :-) :-) szkoda tylko, że nasza Nasheńka nie może wystartować :-( bo niestety w Europie długowłosych akitek się nie wystawia...a poza Europę to na pewno nie pojedziemy...[/QUOTE]

w Europie nie można, a poza nią można? :roll::razz:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano doznalismy malego szoku...jak mozna spac w takiej pozycji...inaczej ja poprostu myslalam ze Shirai'kowi cos sie stalo...nawet nie chcial sie dobudzic mimo ze bylo juz duzo po 8.00 :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/3655/1209.png[/IMG]
wiec go "poszarpalam" za lapki ....i otworzy swoje sliczne japonskie oczydla :loveu:, ale zadowolonym to on raczej nie byl :oops: (pewnie sobie pomysla, ta to zawsze ma glupie pomysly)...

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9374/120901.png[/IMG]
i proba "wymontowania" sie z tej dziwacznej pozycji oraz male przeciaganie....
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2400/120902.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Podobno w USA mozna...[/QUOTE]
taa wystawiać długowłose można, ale już rozdzielić akity na japońskie i amerykanskie to nie łaska :shake:


heh akicie pozycje do spania sa boskie :lol::lol: co jedna to lepsza :evil_lol:

o 8 jeszcze nie chcial wstac?? moja Anata to śpi przynajmniej do 10 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']taa wystawiać długowłose można, ale już rozdzielić akity na japońskie i amerykanskie to nie łaska :shake:


heh akicie pozycje do spania sa boskie :lol::lol: co jedna to lepsza :evil_lol:

o 8 jeszcze nie chcial wstac?? moja Anata to śpi przynajmniej do 10 :evil_lol:[/quote]
No jak jak jeszcze w weekend moge pozwolic mu spac, to w tygodniu juz raczej nie, poniewaz ktos musi pracowac :-(, wiec my do pracy idziemy na 8.30 czyli pobudkowy spacerek musi byc okolo 8.00 :eviltong:, a Shirai gdybym mu pozwolila spal by tez pewnie do bolu, ale nadrabia nie wyspanie jak jestemy w pracy !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...