Jump to content
Dogomania

7 letnia Labradorka,najprawdopodobniej z hodowli klatkowej. ma dom


rosse

Recommended Posts

Dziewczyny,wysłałam do ludzi na maila moj numer telefonu i czekam na ich telefon.Dom prześwietlić musze ja,bo niestety nie ufam już nikomu i możliwe ze dom pojade sprawdzić osobiści,lub moja przyjaciółka.Musze otrzymać od ludzi zdjęcia ich domu ,ich zwierząt ,jak to wszystko wygląda.
Suka jest tak strasznie zmęczona zyciem,że nie moge dopuścić aby trafiła byle gdzie.
Przed suką jeszcze sterylizacja,wiec adopcja nie wcześniej niż za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rosse']Dziewczyny,wysłałam do ludzi na maila moj numer telefonu i czekam na ich telefon.Dom prześwietlić musze ja,bo niestety nie ufam już nikomu i możliwe ze dom pojade sprawdzić osobiści,lub moja przyjaciółka.Musze otrzymać od ludzi zdjęcia ich domu ,ich zwierząt ,jak to wszystko wygląda.
Suka jest tak strasznie zmęczona zyciem,że nie moge dopuścić aby trafiła byle gdzie.
Przed suką jeszcze sterylizacja,wiec adopcja nie wcześniej niż za tydzień.[/QUOTE]

myślę ,że nie będzie problemu i popieram

Link to comment
Share on other sites

[quote=rosse;12206973....................Dom prześwietlić musze ja,bo niestety nie ufam już nikomu i możliwe ze dom pojade sprawdzić osobiści,lub moja przyjaciółka.......................
Suka jest tak strasznie zmęczona zyciem,że nie moge dopuścić aby trafiła byle gdzie.
Przed suką jeszcze sterylizacja,wiec adopcja nie wcześniej niż za tydzień.[/quote]

Prawidłowe podejście Rosse !
To trzymamy kciuki za sunię i domek :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witam i bardzo proszę o króciutką informację o suni: czy miała zabieg sterylizacji i jak się czuje. :roll: Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, czekam na jej przyjazd z niecierpliwością. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucbaf']Witam i bardzo proszę o króciutką informację o suni: czy miała zabieg sterylizacji i jak się czuje. :roll: Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, czekam na jej przyjazd z niecierpliwością. Pozdrawiam.[/quote]
hej co tu tak cicho na tym wątku , gdzie wkońcu sunia pojedzie? Do zakopanego ?

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma jechać w góry do mnie. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to w sobotę będzie w nowym domku. Już nie mogę się doczekać. Trzymajcie kciuki za powodzenie i szczęśliwą podróż dla Natalii i psa. Napiszę więcej i wstawię zdjęcia gdy już będzie u mnie. Wszyscy z niecierpliwością czekamy i moje zwierzaki też.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucbaf']Sunia ma jechać w góry do mnie. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to w sobotę będzie w nowym domku. Już nie mogę się doczekać. Trzymajcie kciuki za powodzenie i szczęśliwą podróż dla Natalii i psa. Napiszę więcej i wstawię zdjęcia gdy już będzie u mnie. Wszyscy z niecierpliwością czekamy i moje zwierzaki też.:lol::lol::lol:[/quote]
Bardzo się cieszę Pani Lucyno :loveu:jak nie Pucel to ta biedna sunia bedzie miała szczęśliwe zycie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Zara przyjechała do domku. Umówiłyśmy się z panią Natalią w Krakowie i stamtąd jak królewna, wyciągnięta na tylnym siedzeniu samochodu przyjechała do domu. Zrobiła obchód ogrodu, zapoznanie ze zwierzakami przebiegło przyjaźnie - większy pies powitał ją bardzo wylewnie, pozwolił nawet pozaglądać do swojej miski. Kot obserwował z daleka ale w domu nastąpiło obopólne obwąchanie i już jest dobrze. Mała sunia na razie trzyma się trochę z daleka ale ona jest bardzo nieufna i potrzebuje więcej czasu.
Psina jest cudowna, wciąż dopomina się pieszczot więc na przemian z synem ją głaskamy. Ma już dużo zdjęć, wstawię je jutro. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa z nami, bo ja jestem bardzo szczęśliwa. Pani Natalio - bardzo dziękuję jeszcze raz, za zaufanie.:loveu::lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucbaf']Dzisiaj Zara przyjechała do domku................. Ma już dużo zdjęć, wstawię je jutro........ Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa z nami, bo ja jestem bardzo szczęśliwa. ...........[/quote]


Cudowna wiadomość ! :loveu:
Zara wreszcie w swoim na zawsze domku.:thumbs::thumbs:
Czekamy na zdjęcia Zarki z kochającego domku.
Labka wreszcie odżyje ,pozna miłość i prawdziwą troskę ludzi o psa.
To wzruszające :iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Już minęły 2 miesiące pobytu Zaruni w moim domu. Jest wspaniała.Mała sunia jest w nią zapatrzona, na spacery chodzimy w czwórkę (3 psy i ja). Psiaki bardzo się pilnują, jeden na drugiego czeka podczas biegania po łąkach. W lesie trzymają się blisko mnie razem. Zara nabrała "mocniejszego" wyglądu,potrafi biegać truchcikiem, nie męczy się już tak prędko. pokonuje trasę ponad 3 km prawie bez odpoczynków (oczywiście to jest spacer). Oddala się ode mnie kawałek, żeby sobie coś powąchać - dość długi czas szła bezpośrednio za mną i nie odeszła ani na krok. Rozróżnia obcych - biegnie do bramki, gdy pozostałe psy szczekają i też szczeka. Uwielbia bawić się z małą sunią i często sama prowokuje do zabawy. Jest bardzo przytulińska i uwielbia być głaskana - a tego raczej jej nie brakuje. :multi::loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...