Jump to content
Dogomania

Już go nie chcą! :/ Cezar znowu nie ma domu... POTRZEBNE PIENIĄDZE NA HOTEL. ma dom


Goś

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='Toffina']Złe wieści na froncie Czarka:shake::shake: Dostałam takiego maila od P. Teresy

[I]"Dzień dobry!![/I]
[I]Piszę do pani mimo wszystko jest mi przykro, ale Czarek nie nadaje się do życia w rodzinie.[/I]
[I]Jest u mnie 4-ry miesiące i wszyscy jego się boją ,nawet mnie pogryzł dwa tygodnie temu nie mogę dawac kolejnej szansy [/I]
[I]bo któregoś dnia może to źle skończyc się niestety ma okropny charakter i jemu nawet szkolenia nie pomogą.[/I]
[I]Ponieważ po jakimś czasie i tak rzuca się do wszystkich i tym razem jego odwiozę do weterynarza żeby był pod stałą kontrolą.[/I]
[I]Co pani Paulina na to ,Czarka bardzo polubiłam ale sama jego zaczynam się bac ,chociaż jak na niego krzyknę [/I]
[I]to On się wtedy boi ."[/I]

Już wcześniej były problemy, to byłam u nich i dawałam im rady jak postępować z agresywnym psem. Nie wiem czy się nie zastosowali, czy się go bali czy on po prostu ma te agresje neurologiczną i żadne szkolenia tu nie pomogą..?:shake: ponoć u Marka był grzeczniutki, może nie nadaje się do życia w rodzinie i potrzebuje jednego stanowczego pana który się nie będzie go bał...[/quote]
Eh... :shake:


Ale jak to chce go odwieźć do weterynarza? Po co? :roll:



Kurczę trzeba cos wymyślić i to szybko!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...