Jump to content
Dogomania

Pilne: Cudem uratowany jamnik trafi do schronu . ma dom!


amalena

Recommended Posts

[quote name='kmonika']Iwonko, rozmawialam przed chwila z Marzena, Cudek pojedzie do ds kiedy domek bedzie sprawdzony. Jesli nie uda sie to do soboty/ szukamy chetnych do wizyty przedadopcyjnej:cool3:/ zawieziemy go na przyszly tydzien. Cudek po zabiegu kastracji czuje sie dobrze:lol:Umowe adopcyjna przywiezie Daria[/quote]

bardzo mnie to cieszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co się dzieje, ale DS się nie odzywa do mnie... będę jeszcze próbować się kontaktować. Napisałam wiadomość na gg i 2 smsy, czekam do godziny 18 ( bo tak wraca pani z pracy) jeśli nic to szukam dalej domku. Napisałam jeszcze do jednej pani z Bytomia, która nie pracuje, bo zajmuje się 2- letnim dzieckiem, bardzo podoba jej się cudaczek zobaczymy co odpisze

Link to comment
Share on other sites

Kochani musimy oddać pieniążki za kastrację Cudka!!! kastracja kosztowała- 80zł

tutaj nr. konta fundacji S.O.S dla zwierząt:
93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
pieniążki proszę wysyłać z dopiskiem ,, na pomoc dla cudka''

liczymy na wasze wsparcie!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Dostałam wiadomość, że pani jednak nadal chce pieska. Możemy go przywieźć w niedzielę lub poniedziałek a godzina jaka nam pasuje[/quote]

pani pieska chce na pewno, ale wczoraj do niej dzownilam i maila mi podac termin kiedy moze odbyc sie wizyta przedadopcyjna i cisza, nie odzywa sie..podejrzewam wiec , ze wolalaby uniknac tej wizyty z nieznanego mi powodu, tak jak pislalam wyzej, uzgodnilysmy z Marzena, ze lepiej bedzie dla Cudka , kiedy domek bedzie sprawdzony..do tego czasu Cudek zostanie u Marzeny..Daria masz kontakt z pania, wiec zapytaj jej jeszce raz kiedy moze odbyc sie wizyta przedadopcyjna..Wedlug mnie co nagle to po diable..jesli pani sie zgodzi na wizyte prosze jej adres , zeby bylo wiadomo w ktorej czesci Bytomia pani mieszka, co jest istotne dla osoby sprawdzajacej, ktorej dalej poszukujemy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Kochani musimy oddać pieniążki za kastrację Cudka!!! kastracja kosztowała- 80zł

tutaj nr. konta fundacji S.O.S dla zwierząt:
93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
pieniążki proszę wysyłać z dopiskiem ,, na pomoc dla cudka''

liczymy na wasze wsparcie!!!;)[/quote]
napisalam sms do osoby, ktora zakladala watek, ze zbieramy za kastracje, niestety bez odzewu, no szkoda..

ja zaplace za transport Cudka . Obiecałam Marzenie , ze pokryje koszty odrobaczenia , nie wiem czy Cudka tez szczepila czy nie, jesli te koszty nie beda duze wplace na konto fundacji 30 zł za kastracje.

MOZE KTOS JESZCE SIE DORZUCI:loveu:? BARDZO PROSZE:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika']Daria pani miala ze mna sie umowic na temat wizyty przedadopcyjnej i nic..
cisza..
kto moze jutro do 12 zrobic ta wizyte, bo Daria dostala podobno takie info, ze jutro do 12[/quote]


troche późno żeby kogoś szukać na jutro, jednak poszukam kogoś z bytomia, tylko czy ta informacja jest pewna ze jutro moze się odbyc ta wizyta??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika']Daria pani miala ze mna sie umowic na temat wizyty przedadopcyjnej i nic..
cisza..
kto moze jutro do 12 zrobic ta wizyte, bo Daria dostala podobno takie info, ze jutro do 12[/quote]

Pisałyście do Bounty? ona jest z Bytomia. Jakby co mam jej nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika']Uffffffffff...............
mam umowe dzieki bonty, serdeczne dzieki dla niej..:loveu:
wiec jutro w trase..
mam nadzieje ze wsztystko bedzie ok z tym domkiem..
zyczcie nam powodzenia, a Cudkowi przede wszystkim..[/quote]

Ja zyczę powodzenia, mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za długą nie obecność spowodowaną wakacjami. Widze, że Iwona213 pieknie mnie reprezentowała-zastępowała. W sobote jechałam na wesele i zadzwoniła do mnie Mama Amaleny z informacją iż jakaś kobieta dzwoniła do niej, że widziała psiaka w gazecie(ja dałam ogłoszenie ze zdjęciem przed wyjazdem) i to jest jej psiaczek hmm Teraz wchodze na wątek a Cudek juz w nowym domciu sama niewiem co myśleć. Chyba już trzeba tylko trzymać kciuki za jego powodzenie w nowym domku.
Wielkie ukłony dla Darii i Kmoniki dzięki dziewczyny za domek i załatwienie sprawy do końca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...