Jump to content
Dogomania

Pilne: Cudem uratowany jamnik trafi do schronu . ma dom!


amalena

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kastracja dzięki Lenyzet i fundacji S.O.S dla zwierząt odbędzie się w lecznicy w Sosnowcu na gospodarczej po zniżce, cena będzie to ok. 60-80zł, pieniążki proszę wpłacać na konto fundacji S.O.S dla zwierząt, które dostępne jest na stronie fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Super, że psiaczek ma szansę na domek.
Ale czy nowy domek nie może sam opłacić kastracji?
Ja swoją Tinkę przywiozłam z Rudy Śląskiej sama, pociągiem, płacąc za podróż, jak za 4 kastracje. Można w ten sposób pomóc nie tylko temu jednemu psiakowi.

Trzymam kciuki i Tinka też.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wyszła gazeta gliwicka z odłoszeniem jamnora i mam telefony, co mam robić szukać mu domu, czy ten dom który niby jest jest pewny i sprawdzony?? dzisiaj mam dać znać babce czy przyjade na wizyte przedadopcyjną czy sprawa nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Cudak jest już po kastracji. Iwona213 Cudak znalazł nowy dom w Bytomiu, domek nie jest sprawdzony, bo sprawdzimy go osobiście przy okazji dowozu psa do DS. Dzisiaj wieczorem będę wiedzieć na 1000% czy domek podtrzymuje chęć adopcji, ale raczej tak, bo wczoraj dzwoniłam tam i pani czeka na psiaka. Iwona213 jedź na tą wizytę przedadopcyjną i jakiegoś jamniczka lub mixa jamniczka dla pani znajdziemy ze schroniska w Sosnowcu ok?[/quote]

Daria_13 rozmawiałam dzisiaj z Marzeną, wydaje mi się że najpierw trzebaby sprawdzić domek, tylko po rozmowie telefonicznej stwierdziłaś że domek ok?? kurcze, coś mi tu niepasuje, nie o to chodzi żeby wydać psa obojętnie komu, byleby się go pozbyć. Bede dzwoniłam do tej Pani z dzisiejszego ogłoszenia, jednak ona ma 4 letnie dziecko i po rozmowie obawiam się że chce żywą zabawke dla dziecka. Druga sprawa jak powiedziałm Pani że dam jej znać czy jamnik aktualny ale mamy wiele psów, że zajmujemy sie adopcjami i znajdziemy jej innego to powiedziała że w takim razie ona chce szczeniaka najlepiej boksera. No i po tych słowach, jest spalona u mnie!!! Być może pojade na wizyte, nie wiem jeszcze...

daria_13 a nie możesz osobiście sprawdzić tego domku w Bytomiu wcześniej?? albo dac namiar do tej pani, zorganizuje sie wizyte przed adopcyjną, co z umową, czy Pani podpisze??

Link to comment
Share on other sites

Cudak jest już po kastracji. Iwona213 Cudak znalazł nowy dom w Bytomiu, domek nie jest sprawdzony, bo sprawdzimy go osobiście przy okazji dowozu psa do DS. Dzisiaj wieczorem będę wiedzieć na 1000% czy domek podtrzymuje chęć adopcji, ale raczej tak, bo wczoraj dzwoniłam tam i pani czeka na psiaka. Iwona213 jedź na tą wizytę przedadopcyjną i jakiegoś jamniczka lub mixa jamniczka dla pani znajdziemy ze schroniska w Sosnowcu ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Kto będzie zawoził psa do Bytomia? Mam nadzieję, ze pojedzie ktoś dorosły? Z całym szacunkiem dla Darii13, jako osoba niepełnoletnia psa do adopcji wydawac nie może. Kto spisze umowę adopcyjną?[/quote]

dołaczam się do pytania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika']ja pojade z Daria_13 tylko na dzien dzisejszy nie mam transportum chyba autobus nam zostaje..[/quote]

kto będzie podpisywał umowe adopcyjną?

kmonika jesteś osobą pełnoletnią?

nie rozumię dlaczego nie chcecie podać namiaru na Panią żeby ktoś doświadczony sprawdził wcześniej ten domek... dziwi mnie fakt że chcecie oddać psa tylko po rozmowie telefonicznej...

czy będzie stały kontakt z tą osobą po adopcji, czy będa wieści, zdjęcia itp?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']kto będzie podpisywał umowe adopcyjną?

kmonika jesteś osobą pełnoletnią?

nie rozumię dlaczego nie chcecie podać namiaru na Panią żeby ktoś doświadczony sprawdził wcześniej ten domek... dziwi mnie fakt że chcecie oddać psa tylko po rozmowie telefonicznej...

czy będzie stały kontakt z tą osobą po adopcji, czy będa wieści, zdjęcia itp?[/quote]

Domek ma być sprawdzony na miejscu, jak coś będzie nie tak to nie wydadzą psa, jak będzie ok to pies u Państwa zostanie.

Wieści, zdjęcia - to zależy od woli adoptującego. Domek zgodnie z umową zawsze można sprawdzić, ale to, czy ktoś chce informować potem o psie czy nie to już jego wola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']
Wieści, zdjęcia - to zależy od woli adoptującego. Domek zgodnie z umową zawsze można sprawdzić, ale to, czy ktoś chce informować potem o psie czy nie to już jego wola.[/quote]

ja mam taki zapis w umowie, który zobowiązuje do kontaktu szczególnie na początku w czasie aklimatyzacji psa w nowym domu...

[B][COLOR=black][FONT=Verdana]§ 5. [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Adoptujący przekaże Oddającemu do adopcji niezbędne informacje o Psie, zwłaszcza w okresie jego aklimatyzacji, drogą najbardziej dogodną dla Adoptującego (poczta elektroniczna/telefon/list); szczególnie o ewentualnych problemach z ich przystosowaniem w nowym miejscu. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona213']ja mam taki zapis w umowie, który zobowiązuje do kontaktu szczególnie na początku w czasie aklimatyzacji psa w nowym domu...

[B][FONT=Verdana]§ 5. [/FONT][/B]
[FONT=Verdana]Adoptujący przekaże Oddającemu do adopcji niezbędne informacje o Psie, zwłaszcza w okresie jego aklimatyzacji, drogą najbardziej dogodną dla Adoptującego (poczta elektroniczna/telefon/list); szczególnie o ewentualnych problemach z ich przystosowaniem w nowym miejscu. [/FONT][/quote]

No chyba, że tak :) to już zależy od formy umowy :)

Ciotki, pomóżcie, brakuje wciąż pieniędzy na hotelik...chociaż 5,00zł...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/"][COLOR=#000000]Elza "żona" Igora - zbieramy fundusze na hotel i socjalizację[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie martwcie się, pies nie pójdzie w niesprawdzone ręce!!! i Ja nie miałam nawet zamiaru sama psa zawozić oraz podpisywać umowę... psa zawiozę razem z kmoniką i przy wydawaniu psiaka od razu sprawdzimy domek, jeśli coś nam się nie spodoba, to psa przywieziemy ze sobą!!! nie róbcie mnie za osoby nieodpowiedzialnej i nie myślącej, bo siedze w adopcjach już ponad 2 lata i swoje wiem, mimo, iż wiek czasem nie pozwala mi na pewne rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Nie martwcie się, pies nie pójdzie w niesprawdzone ręce!!! i Ja nie miałam nawet zamiaru sama psa zawozić oraz podpisywać umowę... psa zawiozę razem z kmoniką i przy wydawaniu psiaka od razu sprawdzimy domek, jeśli coś nam się nie spodoba, to psa przywieziemy ze sobą!!! nie róbcie mnie za osoby nieodpowiedzialnej i nie myślącej, bo siedze w adopcjach już ponad 2 lata i swoje wiem, mimo, iż wiek czasem nie pozwala mi na pewne rzeczy.[/quote]

ok, to mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki...

miałam 2 telefony w sprawie jamniora, jednak po rozmowie telefonicznej nie brałabym tych chętnych pod uwagę, wiec jak coś bedzie nie tak z domem w Bytomiu, bedziemy szukac dalej...

kiedy macie jechac??

Link to comment
Share on other sites

transport mam zalawatowiny za zwrotem kosztow paliwa, jestem pelonletnia, az nadto niestety:diabloti:wolalabym miec te 15 lat, ale coz..
domek postaramy sie sprawdzic przed zawiezieniem psa do adopcji, jesli sie nie uda, zobaczymy na miejscu, jak domek bedzie zly to psa zabierzemy, dt zostal juz uprzedzony o tym fakcie, ze piesek moze wrocic z nami ..miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Dzisiaj bede sie kontaktowac z dogomaniaczka z Bytomia czy moglaby nam ten dom sprawdzic wczesniej. Daria ma kontakt z tym domkiem , to nie jest ten do co mowil "ch.. itd" TEMTEN DOMEK ZOSTAŁ SKRESLONY Z LISTY:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmonika'] Dzisiaj bede sie kontaktowac z dogomaniaczka z Bytomia czy moglaby nam ten dom sprawdzic wczesniej. Daria ma kontakt z tym domkiem , to nie jest ten do co mowil "ch.. itd" TEMTEN DOMEK ZOSTAŁ SKRESLONY Z LISTY:mad:[/quote]

dobrze że to nie ten dom, bo już się obawiałam najgorszego...

super jakby sprawdził ktoś wczesniej dom...

kmonika masz umowę adopcyjną??

Link to comment
Share on other sites

Iwonko, rozmawialam przed chwila z Marzena, Cudek pojedzie do ds kiedy domek bedzie sprawdzony. Jesli nie uda sie to do soboty/ szukamy chetnych do wizyty przedadopcyjnej:cool3:/ zawieziemy go na przyszly tydzien. Cudek po zabiegu kastracji czuje sie dobrze:lol:Umowe adopcyjna przywiezie Daria

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...