Jump to content
Dogomania

JH Opole


Shetanka

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyniki z dzisiaj;

Gr. Młodsza;
Im - Anna Kłujszo z Cotonem de Tulear - GULIAUME BEAU Batiskaj
IIm - Vit Policar z Bloodhound'em - ARMONIC Justirag
III m - Daniel Karasiewicz z Chińskim Grzywaczem Powder Puff - WINNIE THE PUUF resueuss
IVm - ?

Gr. Starsza;
Im - Ola Szydłowska z gończym polskim - SZABLA Kłusująca Sfora + Zw.Dnia
IIm - Weronika Karasiewicz z Chińskim Grzywaczem Powder Puff - WINNIE THE PUUF resueuss
IIIm - Alicja Ujma (ja ;) ) z Chińskim Grzywaczem Nagim - KARAT Pastoral
IVm - ? z Chihuahuą ?

Gratulacje dla wszystkich :)
Fotki mam jakieś, ale wstawię najwcześniej w poniedziałek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']Gratulacje :D A możecie podać ogólną stawkę ??
A jutro chyba 22 osoby w starszej także powodzenia :)[/quote]

Nie było więcej osób, tylko tyle co na lokatach ;)

Ja dzisiaj ze staffikiem 4/5 bez finału... poległam na nazywaniu części ciała psa :oops: Ja mam kilka fotek, moja mama robiła na ostatniej 'turze' eliminacji, czyli o 14;20, ale padł aparat i nie wiem, czy jest tam ktoś inny poza mną :lol:

Mateusz - ja mogę, oddać mogę w Bytomiu lub Krakowie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj;

Gr. Młodsza;
1m - Paulina Lisiak z wyżłem niem. krótkowłosym
2m - ?
3m - ?
4m - Stanisław Jędrkowiak z jamnikiem szorstkowłosym

Gr. Starsza;
1m - Ala Nowak z Seterem Angielskim + Zw.Dnia
2m - ?
3m - ?
4m - ?

(miałam przymulony umysł więc nie pamiętam :lol:)

Ja z cavalierką 5/5 i półfinałowa ósemka.
Gratulacje wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Gr. Starsza;
1m - Ala Nowak z Seterem Angielskim + Zw.Dnia
2m - ?
3m - ?
4m - ?

[/quote]
2 - dziewczyna z Maltańczykiem
3 - Patrycja Woźniak z Lhasa apso
4 - Krystyna Król ze Spanielem tybetańskim

Ja dzisiaj pierwszy raz z Nadią od Impresji, nie było najgorzej i z tego miejsca bardzo jej dziękuję za użyczenie swojej seterki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja mama robiła trochę zdjęć więc na pewno kilka wstawie. Pierwszego dnia nie wziełyśmy aparatu i mamy tylko zdjęcia z podium wstawimy wszystko dzisiaj wieczorem. Gratulacje dla wszystkich wygranych.
Ja ostatniego dnia byłam w stresie. Nie dojechał mój pies potem dostałam innego, który nie mógł zostać na pół finałach, znalazłam kolejnego ale ze stresu poległam. Trudno, było fajnie i zdobyłam nowe doświadczenia o sędziach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tobi&Wera']Moja mama robiła trochę zdjęć więc na pewno kilka wstawie. Pierwszego dnia nie wziełyśmy aparatu i mamy tylko zdjęcia z podium wstawimy wszystko dzisiaj wieczorem. Gratulacje dla wszystkich wygranych.
Ja ostatniego dnia byłam w stresie. Nie dojechał mój pies potem dostałam innego, który nie mógł zostać na pół finałach, znalazłam kolejnego ale ze stresu poległam. Trudno, było fajnie i zdobyłam nowe doświadczenia o sędziach.[/quote]
A z soboty z eliminacji o 14.30 lub z półfinałów coś się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A z soboty z eliminacji o 14.30 lub z półfinałów coś się znajdzie?[/quote]

Niestety z soboty mamy zdjęcia tylko z 11,30 a że Weronika poległa troszkę na anatomii i nie przeszła dalej nie robiłam zdjęć bo wcześniej wróciliśmy do hotelu.
Wczoraj się nie wyrobiłam zdjęcia wstawię dopiero dzisiaj.

Powiem wam wszysystkim, że jestem pod dużym wrażeniem jak wystawiacie psy i ile wiecie o poszczególnych rasach. Wszystkim gratuluję tym wygranym i tym przegranym bo osób było sporo :lol::lol::lol:
Mama Weroniki i Daniela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']A kto wczoraj oceniał ??
I czy była Ola ??[/quote]

Tomasz Borkowski.

Olę widziałam na wystawie... była zgłoszona na MP, ale nie widziałam Jej na eliminacjach (chyba że była o 14;20) ani półfinale...

O a może ja się załapałam na jakieś fotki? Byłam w piątek z grzywaczem, w sobotę ze staffikiem i w niedzielę z cavikiem.

Link to comment
Share on other sites

ja Cię mam, ale uciętą :oops::lol:

[SIZE="6"]PIĄTEK[/SIZE]
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SfIcQgr6qgI/AAAAAAAAKuU/d4BtTjYxaf8/s640/52.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SfIcRTr8d4I/AAAAAAAAKuc/OiIPaPXOFtA/s640/53.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SfIcSNyUaEI/AAAAAAAAKuk/Xd7MUooeryQ/s640/54.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SfIcS6A01KI/AAAAAAAAKus/cB81vixII0o/s640/55.jpg[/IMG]

[SIZE="6"]NIEDZIELA[/SIZE]
zwycięzczyni gr.młodszej
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SfWRhhdx9cI/AAAAAAAALdk/j2xQujGo5-g/s640/88.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...