Jump to content
Dogomania

Kosmetyki PET SILK


Yorkies

Recommended Posts

Ja używam kosmetyków Pet Silk dla moich lewków już ponad rok i jestem bardzo zadowolona :P Z ręką na sercu mogę powiedzieć ,że odkąd je stosuję mam mniej kłopotów z pielęgnacją włosa.
Do kąpieli między wystawami stosuję Detangling shampoo oraz Detangling coditioner /ułatwia rozczesywanie kołtunów , rozplatuje włos i powoduje to ,że nie tworzą się one tak szybko- u nas sprawdza się bardzo dobrze/, po kąpieli bardzo łatwo włos rozczseuje się podczas suszenia.
Dla jasnych suczek na wystawy i od czasu pomiędzy nimi stosuję szampon wybielający oraz odżywkę .Wszystkie szampony plus odżywki nakłada się na włos i trzyma 5 minut by zadziałały a następnie dokładnie spłukuje. Są to koncentraty rozcieńczalne w stosunku 1:10 lub więcej zależy od rodzaju kosmetyku -więc bardzo wydajne.
Ponadto używam Silk Coat Oil - jest to bezbarwny olejek do rozcieńcznia w wodzie zawierający ekstrat z jedwabiu, olej jojoba , olej z migdałów świetny do natłuszczania włosa .
Jeśli jesteś zainteresowana gorąco polecam wypróbowanie wiem ,że stosują te kosmetyki niektórzy hodowcy yorków, maltanów , cavalierów , pudli , afganów i są zadowoleni .
Jeśli masz jakieś watpliwości lub pytania najlepiej skontaktuj się z Sonya- Nero lub Bibi na pw mają sporą wiedzę na temat tych kosmetyków .
Podaję ci jeszcze maila :
[email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka lat wypróbowałam różne kosmetyki /te z wyższej półki/ nie wiem tylko jak działa 1All System bo tego akurat nigdy nie miałam.I mogę powiedzieć ,że po roku używania Pet Silk a teraz jeszcze dodatkowo Crown Royale , które dobrze współgrają z PS jestem naprawdę zadowolona. Teraz włos mi się kołtuni tak bardzo jeśli psiak sobie sam nie nadrapie kołtuna to ich nie ma od kąpieli do kąpieli .Bardzo dobrze jak wspomniałam włos się rozczesuje po kąpieli -kiedyś dokladnie psa rozczesywałam przed myciem bo inaczej nie byłoby możliwości rozczesania , teraz tego nie robię nie ma takiej potrzeby wlos jest śliski i łatwo się rozplątuje.
Kilka włascicieli psiaków z mojej hodowli zmieniło kosmetyki na Pet Silk bo na przykład po Jean Pierre Hery psiaki miały włos wysuszony i łamliwy.
Moja najmlodsza suczka miała problem z wlosem był bardzo delikatny i słaby nierewelacyjny , było go mało.Po kilku miesiącach stosowania P.S naprawdę bardzo wyładniała , wlos stał się mocniejszy i gęstszy .Oczywiście trudno powiedzieć ,że wszystkim będzie również tak pasował jak moim lewkom ale myślę ,że warto spróbować bo tylko tak można się przekonać czy są odpowiednie dla psa.

Link to comment
Share on other sites

cockermanka- maile podałam wyżej w mojej pierwszej odpowiedzi podam jeszcze nr.tel są do kupienia w naszym mieście :P
Aneta Cisowska - 033/498 67 91 , 0602 845 798
Eżbieta Róg - 0880 200 740
Obie dziewczyny udzielają naprawdę rzetelnych informacji :P

Link to comment
Share on other sites

dzieki Karka.Interesuje mnie właśnie porównanie z J.P Hery ,które to sprawdziły się u naszego wilczarza(włos szorstki) i IV.San Bernard,po których nasz whippet z kolei miał wprost rewelacyjną sierść.Jednak cena Iv San Bernard dobra jest dla whippeta,ale już w przypadku gabartów wilczarzowych to wychodzi baaaardzo drogo :-? stąd to moje zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Iv San Bernard -rzeczywiście dla dużego psato spory wydatek .Najlepiej pogadaj z dziewczynami one Ci doradzą napewno i rozwieją wątpliwości .Wydaje mi się ,że nie są to drogie kosmetyki bo jak mówię są rozcieńczalne i jak sobie przeliczysz to nie powinno być tragedii.

Link to comment
Share on other sites

[b]cockermanka[/b] cała przyjemność po mojej stronie :D
[b]Yorkies[/b] trudno mi odpowiedzieć na to pytanie , zależy co chcesz osiągnąć . Myślę ,że powinnaś pogadać z dziewczynami one doradzą lepiej bo wiedzą co zadowoleni klienci /właściciele yorków biorą dla swoich psów . Ja napisałam tylko co wypróbowałam na swoich i co u nas działa. Nie chcę sama polecać szczegółowo by nie wprowadzić cię w błąd. Podam ci na pw adres jeszcze starej stronki kosmetyków Pet Silk / w tym miesiącu lub na początku lutego bedzie już nowa stronka i będą na niej również kosmetyki Crown Royale/ znajdziesz tam opis wszystkich . :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Karka:

Tak i musze przyznac ze mam pare rzeczy na oku... :wink: Tylko sporo tego i nie wiem co wybrać :-? W 1 all system którego teraz stosuję aż tyle tego nie mają....
Ale to dobrze że wybór jest duży. I podobają mi się jeszcze formy rozcieńczania (1:10) na długo będzie wystarczyć 8)

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A to prawda ,że jest wybór i sama miałam dylemat więc zdałam się na wiedzę dziewczyn /oczywiście chyba z dziesięć razy pytalłam o różne szczegóły i za każdym razem otrzymałam rzeczową odpowiedź co mi się bardzo podobało ,że nie jestem zbywana byle odpowiedzią :) /. Masz rację to ,że są rozcieńczalne to bardzo duży plus i naprawdę wystarczają na długo.Przy kilku psiakach , które mam i często kąpię to naprawdę jest duży plus.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam wszystkich

Na początku czerwca będe miał do sprzedania kosmetyki Pet-Silka.
3 x Moisturizing Shampoo: 13 oz. (386 ml)
3 x Moisturizing Rinse: 13 oz. (386 ml)

2 x Conditioning Shampoo: 13 oz. (386 ml)
2 x Conditioning Silk Rinse: 13 oz. (386 ml)

Co do cenny myśle że 58zł za butelke będzie bardzo atrakcyjna . Jeśli byś chciał jakieś inne kosmetyki po atrakcyjnych cennach skontaktuj się ze mna [email][email protected][/email] a napewno się dogadamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='cioccolatino']A czy ktoś mi może polecić odżywkę nawilżającą włos psiaka i jakiś olejek do papilotów?[/QUOTE]

ja stosuje obecnie szampon i odzywke espree dla psow dlugowlosych i bardzo dobrze jest wlos nawilzony. po kapieli dodatkowo wcieram jedwab.

co do olejku - polecam olej kokosowy firmy vulpes. kupilam jakis miesiac temu na wyprobowanie (wlos mojego psiaka o tej porze roku, ciagly deszcz, suszenie, kaloryfery bardzo sie przesuszal i koltunki robily sie w tempie ekspresowym - moj pies nie nosi papilotow, ale olejek nadaje sie pod papiloty oczywiscie) i jestem bardzo zadowolona. wlos jest dobrze natluszczony, nie lamie sie, nie przesusza, latwo sie ten olej splukuje w kapieli, a wlos potem jest mieciutki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...