Jump to content
Dogomania

zawodowa sonda


Ola-i-Malamuty

Recommended Posts

Witam. Dawno tu nie zagladalam :( , ale teraz, jak zwykle mam palacy problem.
Mam nadzieje, ze do wiekszosci dotarlo moje gorace zaproszenie na drugie kwietniowe zawody w Kucobach. Podobnie jak rok temu, oprocz wyscigu (ktory mam nadzieje, bedzie jeszcze ciekawszy niz ostatnio), ma byc duzo sympatycznej zabawy. Dlatego m.in. zawody sa czescia sporej imprezy kulturalno-satyrycznej - w Polske poszlo zaproszenie na konkurs na rysunek satyryczny na koszulkach ( gdzie glowna nagroda dla rysownika jest przejazdzka zaprzegiem (!) a dla zawodnikow te oryginalne koszulki), poza tym na zawodach ma byc wystawa satyr zaprzegowych, koncert zespolu, konkurs rysunkowy dla dzieci oraz festiwal fotograficzny dla uczestnikow, ktorego finalem ma byc wystawa duza fotografii w Domu Kultury w Chorzowie. )To tylko czesc z planow, ktore zamierzamy zrealizowac.)
Niestety, pare dni temu dowiedzialam sie, ze w tym samym terminie (16-17.04) maja odbyc sie w Lublincu (prawie za miedza) MS Drayland IFSS , no i mam problem, poniewaz zostalo juz poukladanych wiele techniczno-organizacyjnych puzzli, wiec nie bardzo moge zmienic termin.
Dlatego chcialam oglosic szybka sonde, ktora pomoze mi ocenic ktory warant rozwiazania problemu wybrac:
[u]- wariant 1 [/u]- zawody odbeda sie w nie zmienionym terminie i zawodnicy beda wybierac, ktore zawody sa dla nich ciekawsze;

[u]- wariant 2[/u] - zawody odbeda sie tydzien pozniej (23-24.04) z ryzykiem, ze temeratura powietrza podniesie sie o kolejnych kilka stopni w gore (chociaz z ta pogoda to teraz nic nie wiadomo)

(niestety nie istnieje wariant z wczesniejszym terminiem niz 16-17.04).
Poniewaz zalezy mi na opinii potencjalnych zawodnikow, bede wdzieczna za info na adres [email][email protected][/email]

Pozdrawiam
Ola o psiaki

Link to comment
Share on other sites

Hm. Ja mam zamiar startować właśnie w tych zawodach. Zobaczyłam też że pojawił się lubliniec. I zaczełam się zastanawiać. Myśle, ze jesli zawody zostaną przesunięte to lepiej bo można wtedy objechać te w kucobach i te w lublińcu :D Ale może niech się wypowiedzą właściciele piesków którzy sa stałymi uczestnikami zawodów.

Link to comment
Share on other sites

...a wiec, po przemysleniach i rozmowach, mi.in. z organizatorami MS Dryland, postanowilismy utrzymac pierwotny termin zawodow.

Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chetnych do Kucob, w dniach 15-17 kwietnia br.

Mamy nadzieje, ze wszyscy sie będą dobrze bawic, a my zapewniamy, ze zrobimy wszystko, zeby tak wlasnie bylo.

Szczegoly na stronie [url]http://www.zaprzegi.webd.pl/lapy2.html[/url]

Zapraszam

Ola i malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...