Jump to content
Dogomania

Zakończony Kociaki zapraszają - bazarek czynny do 22.10. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 19.10.2023 o 18:57, Jota67 napisał:

Koci wyżeracz w akcji 😀😀

IMG_20231019_185515.jpg

U nas takie wyżeracze spacerowały po podwórku tup tup tup. Ale kiedy wycięte zostało ostatnie drzewo i zakostkowany ostatni kawałek trawnika wyprowadziły się i mam nadzieję, że tuptają gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2023 o 19:11, jola&tina napisał:

U nas takie wyżeracze spacerowały po podwórku tup tup tup. Ale kiedy wycięte zostało ostatnie drzewo i zakostkowany ostatni kawałek trawnika wyprowadziły się i mam nadzieję, że tuptają gdzie indziej.

Mieszkam w otoczeniu lasów a nie pamiętam kiedy widziałam jeża. Za to widuję bardzo często sarny i lisy.

Link to comment
Share on other sites

My kiedyś we Wrocławiu w altanie  na ogródku też mieliśmy jeże. Do tej pory syn nie może nam darować ,że obrywało mu się za rozwleczone siano. Co żona w dzień pozamiatała to kupka siana  która była na trawniku na drugi dzień rozwleczona aż do altany, a drzwi były nie do samej ziemi była duża szpara na dole .Syn po południu chodził podlewać .I tak to trwało. .Kiedyś długo zostaliśmy na ogródku , już była szarówka , żona stała w drzwiach a ze środka  spod krzeseł  wytoczyła się wielka pani jeżyca ,nafukała na żonę , żona się przesunęła a ta  poszła na łowy. No i trzeba było syna przepraszać ha ha,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...