Jump to content
Dogomania

Jak zachęcić psa do jedzenia suchej karmy z miski?


marysia-loria

Recommended Posts

Cześć
Mam kilka pytań dotyczących karmieniu suchą karmą labradora 11 miesięcznego (już prawie 12 ;D )
No więc w tym problem że nie wiem czy dobrze karmię swoja sunie gdyż daję jej około 2 razy dziennie (jak jest głodna) i czasami jeszcze do tego saszetkę pedigree junior z vitaminami w proszku
a te dwa razy jedzenie co podaję to... gotowane porcje rosołowe. W hodowli gdzie kupywałam moją sunię powiedzieli ze to jak najbardziej ich przysmak ale ja sie boję ze mogą one miec mało witamin i moze miec potem jakieś choroby np. stawów

Oczywiście mam suchą karmę gdzieś w szafce ale prawie wogle jej nie wyjmuje gdyż mój labek nie chce jej jeśc. Ponadto jak mój tata karmi ją tymi porcjami rosołowymi to daje jej kawałki z ręki a nie kladzie do miski i znowu est taki problem że gdy daję jej te suche to z ręki troszke zje ale z miski nawet nie ruszy.

Mam prośbe podajcie jakieś przykłady żeby nauczyć ją bardziej z miski jeść i chciałabym własnie zeby ona te suche jadła ale nie mam pomysłu jak ją do tego zachęcić...;/ Prosze o rady
z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...