Jump to content
Dogomania

FUKSYMILIAN - to brzmi dumnie :D


fuksowata

Recommended Posts

  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BobowitaMW']:multi::multi:

:loveu::loveu:

Umiejętności Fuksa mnie wprawiają w osłupienie! :loveu: :-o Czy jest coś, czego ten psiak się nie nauczy?? ;)

Suuuper! :multi:[/quote]

Podejrzewam , ze milczenia :evil_lol: z tym to juz sie poddalam

a ty bierz sie za edukacje kiki, a nie tu zachwycaj sie fuksiem ,
bo z tego co widze to ty ostatnio lenia szkoleniowego zalapalas, na agility biegac ci sie nie chce, kiki nie uczysz. ....
wakacji od wlasnego psa kochana nigdy miec nie bedziesz :)
a kika tak fajnie lapowa jest, ten potencjal chcesz zmarnowac :mad: eh

A to cwiczenie al'a slon w cyrku jest swietne na rozruszanie tylnich lap, wiec bierz sie slonko do roboty!

my teraz wlasciwie to sie glownie na strefach skupiamy, no i zwykle posluszenstwo, moim marzeniem jest , zeby kundel przy rownaj mial te:evil_lol:n blysk w oczach , ale narazie gosia jak wiesz ma ten blysk tylko przy dostaw, kiedy ma mozliwosc zarzucania tylkiem :evil_lol: oj przedobrzylam z tym tylkiem przedobrzylam

A sztuczki to na mokra jesien sobie zostawiamy, i na mrozna zime :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']:multi::multi:

:loveu::loveu:

Umiejętności Fuksa mnie wprawiają w osłupienie! :loveu: :-o Czy jest coś, czego ten psiak się nie nauczy?? ;)

Suuuper! :multi:[/quote]

A ta jeszcze narzeka no, nie ?> :roll::evil_lol:

Kinga, musimy się na frisbee wybrać ! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Mi by pasowało wtedy bo cały dzień jestem wolna.[/quote]


Sobota to jutro jest :) wiec wyslij mi swoj numer telefonu na priva to sie zgadamy

Dominika a co mam nie narzekac, mam byc zachwycona fuksem???? ty wiesz najlepiej jaki on jest !

A, ze cos umi to nie znaczy , ze jest to super pies , tylko naumiany

ale i tak postepy robi, doceniam to, naprawde, :) tylko ile mnie to nerwow kosztuje,

czy on nie moze byc milym , sympatycznym pieskiem, na jakiego wyglada???? nie powinien gryzc innych pieskow, za suczkami latac ( ale to juz nie dlugo sie skonczy :evil_lol:)
samochodow gonic tez nie powinien, szczekac w nadmiarze rownierz, czy ja od niego tak duzo wymagam. chce tylko zeby nie szczekal na ruszajaca sie trawe itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']A ta jeszcze narzeka no, nie ?> :roll::evil_lol:

Kinga, musimy się na frisbee wybrać ! :cool3:[/quote]


a co do frisbee to bedziemy miec okazje na seminarium z radomskim :multi::multi::multi: teraz skupiam sie na nakrecaniu go na frisbee ponad miare, wiec o treningach mow:multi:y nie ma nie chce przedobrzyc

rzucam mu co drugi dzien rollera , dwa uciekam mu stalerzem, piszcze i szaleje, i koniec , talerz do plecaka

Link to comment
Share on other sites

Piszę ten post, żeby dorównać fuksowatej ilości postów. :diabloti:

Bo zobaczcie co się wyświetli, kiedy zapiszę ten post.

[B]fuksowata[/B]
Zarejestrowany: Jan 2009
Skąd: Szczecin
Postów: 293

[B]border_collie&westie[/B]
Zarejestrowany: Jan 2009
Skąd: Szczawno-Zdrój
Postów: 293

Tylko miasto nas będzie różnić :evil_lol: (ja na dole, Ty na górze)

I po dwie łapki nawet obydwie mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Podejrzewam , ze milczenia :evil_lol: z tym to juz sie poddalam

a ty bierz sie za edukacje kiki, a nie tu zachwycaj sie fuksiem ,
bo z tego co widze to ty ostatnio lenia szkoleniowego zalapalas, na agility biegac ci sie nie chce, kiki nie uczysz. ....
wakacji od wlasnego psa kochana nigdy miec nie bedziesz :)
a kika tak fajnie lapowa jest, ten potencjal chcesz zmarnowac :mad: eh

A to cwiczenie al'a slon w cyrku jest swietne na rozruszanie tylnich lap, wiec bierz sie slonko do roboty!

my teraz wlasciwie to sie glownie na strefach skupiamy, no i zwykle posluszenstwo, moim marzeniem jest , zeby kundel przy rownaj mial te:evil_lol:n blysk w oczach , ale narazie gosia jak wiesz ma ten blysk tylko przy dostaw, kiedy ma mozliwosc zarzucania tylkiem :evil_lol: oj przedobrzylam z tym tylkiem przedobrzylam

A sztuczki to na mokra jesien sobie zostawiamy, i na mrozna zime :)[/quote]
Z naszym klikaniem jest problem - dieta. Ograniczona ilość smaczków. :( Cały dzienny przydział idzie na przywołanie (ćwiczymy to przy każdej okazji) i zabawki kongopodobne. Na szkolenie właściwie nie starcza... :-(

Link to comment
Share on other sites

No to sie dogadalysmy, ze spotkanie jutro okolo 13 :) eh co do ilosci postow to jakos sobie radze, gosia, to zamiast karme do miski to dawaj jej za komendy, ja mialam taki okres z fuksem i pracowal mi wtedy wlasciwie jak szalony - a glodny nie byl :)

Teraz pytanie kto bierze aparat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']No to sie dogadalysmy, ze spotkanie jutro okolo 13 :) eh co do ilosci postow to jakos sobie radze, gosia, to zamiast karme do miski to dawaj jej za komendy, ja mialam taki okres z fuksem i pracowal mi wtedy wlasciwie jak szalony - a glodny nie byl :)

Teraz pytanie kto bierze aparat?[/quote]
Karma odpada - light ma ogromne "kółka". Połamać się nie da. :/ Z resztą - karma też idzie do zabawek. Ale teraz mam wolne 9 dni, więc kong i spółka sobie odpoczną, a smaki idą na szkolenie. :) Gorzej jak trza będzie wrócić do szkoły...

Ja biorę aparat, ja! :multi:

Tylko pytanko - gdzie się spotykamy?? :lol: W parku, czy od razu na głębokim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Karma odpada - light ma ogromne "kółka". Połamać się nie da. :/ Z resztą - karma też idzie do zabawek. Ale teraz mam wolne 9 dni, więc kong i spółka sobie odpoczną, a smaki idą na szkolenie. :) Gorzej jak trza będzie wrócić do szkoły...

Ja biorę aparat, ja! :multi:

Tylko pytanko - gdzie się spotykamy?? :lol: W parku, czy od razu na głębokim?[/quote]


ja bym proponowala park :) mam super dojazd autobusem B :multi::multi::multi:moze przy pomniku trzech orlow? albo przy przystanku 67? jak wam pasuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']ja bym proponowala park :) mam super dojazd autobusem B :multi::multi::multi:moze przy pomniku trzech orlow? albo przy przystanku 67? jak wam pasuje[/quote]
Super! Ja dojadę sobie albo 8 + 67, albo 60, albo 53. :lol: Także może być przy Orłach. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Super! Ja dojadę sobie albo 8 + 67, albo 60, albo 53. :lol: Także może być przy Orłach. :)[/quote]


Moze Dominika bedzie jeszcze chetna na spacerek , co Dominis????? :lol:

Wiesz, ze spacer bez bordera to nie spacer :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Podsumowanie :
Godzina 13:00 - 13:30 spotykamy się przy przystanku 67 koło Orłów.
Idziemy na głębokie nad tajemniczy zalew (?) Bo dziewczyny chcą mnie utopić. Będziemy tam koło 2-3 h. wracamy o 16, Kinga Gosia i psy idą na przystanek a ja idę do domu. Potem zdajemy relację i fotki ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']O godzinie 13 spotykamy sie przy pomniku trzech orlow :) juz wiesz wszystko , bez ciebie i lucka nie ruszamy! wlasciwie bez lucka bo bez ciebie damy sobie rade :evil_lol:[/quote]

O ty :angryy::mad::lol: Emmm bo ja musze być na 17:15 w domu ;) Ale myśle, ze się wyrobie skrótem przez poligon ;) Jeszcze pogadam z rodzicami ;)
A dla ciebie mam prezent u mnie w galerii Kingo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...