Jump to content
Dogomania

Strupy na uszach


M4rt4

Recommended Posts

spacer.png Bardzo proszę was o pomoc. Od października na uszach psa zaczęły pojawiać sie dziwne strupki ma też podobne zmiany na "łokciach". Mieszkamy w Hiszpanii i niestety 3 weterynarzy mówiło nam ze taki psa urok... Znaleźliśmy lekarza który kazał nam przejść na karmę hipoalergiczna, zrobione miał badanie krwi które wyszło w normie, testy alergiczne na alergeny zewnętrzne i wyszło, ze ma alergie na roztocza. Nikt nie pobrał tych strupkow do żadnych badań... Pies został wzięty ze schroniska ponad rok temu i nie mial takiego problemu. Przez kilka dni brał apoquel, zostały zmienione na prednicortone 20mg.Dzisiaj miał kolejna wizytę weterynarz powiedział ze to zastrzenie alérgenow w powietrzu, że musi byc gorzej zanim będzie lepiej i przepisał przedłużenie tego leku... No nie przekonuje mnie jego tłumaczenie bo w przeciągu kilku dni ucho zrobiło sie 100 razy gorsze i w połowie wyliniało... Bardzo proszę was o pomoc bo już nie wiem co mam zrobić.... spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...