Jump to content
Dogomania

Rozliczony 52 zl Dziekuje Pieknie Dobrodzieje Maluni dla Rewuni 8.02


Nadziejka

Recommended Posts

Malgosia Nadziejkowa kup teraz mam na koncie dziekuje
num 1 mydelko Pani Walewska 4 zl 
 
Grazka123 kup teraz mam na koncie dziekuje
num 4 mydelko palmoliwe w plynie za 10 zl   
 
mdk8 kup teraz mam na koncie dziekuje 6 zl
num 5 mydelko Pani Walewska za 4 zl
num 8 mydleko luksja granat za 2 zl
 
Ciocia Nesiowata kup teraz mam na koncie dziekuje
num 6 mydelko luksja cremowe 
a cena wywol 1 zl 
b cena wywol 1 zl   2 szt za 3 zl 
 
Besia11 Cegielenka Zycia 10 zl mam na koncie dziekuje pieknie!
 
Perelka1 kup teraz mam na koncie dziekuje 19 zl 40 gr
num 2 dove mydelko rozowe 3 zl 20 gr
num 7 dove biale mydelko 3 zl 20 gr
num 8 a ksiega thiller ,,Jak kamien w wode..,, 13 zl
 
irysek za wywol num 9 ksiazka,,Dlaczego Bóg uzywa szminki,, 4 zl  zakup ksiazki anuluje brak odp i wplaty 

                          

 
                                                   
Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...
 
                 Z Nadzieja na lepsze wszystkim istotom kramik dla uroczej Rewy Rewuni , ktora trafila  na szczescie do kikou

                                       8bf791c388783234med.jpg

       0f49818ef786533dmed.jpg

                                 IMG_20211218_132404.jpg

      IMG_20211218_132455.jpg

         Kramik potrwa do 8 lutego 2022 r. do godz 22.00
                   Wysylam tylko Poczta Polska
 Zapraszam z calego serducha
          Jesli Dobradusza zyczy sobie opcje kup teraz -wtedy prosze dolozyc zlotoweczke do wybranego mydelka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ...czaruje czaruje ....mydelkowy żelowy maluni dla Rewuni
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Num 7 mydelko dove biale  
100 gram 
cena wywol 2 zl 20 gr kupila Perelka1 dziekuje pieknie  3 zl 20 gr
                                                     Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca) - cena, opinie, recenzja |  KWC
 
Num 8 mydelo luksja pomerante
100 gram 
cena wywol 1 zl 70 gr Jo37 za wywol dziekuje pieknie
      kupila mdk8 za 2 zl dziekuje pieknie
                                   image.jpeg.f2a76337521c1e9007215b2f8772ce55.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Num 8 a ksiazka thiller ,,Jak kamien w wode  Polowanie na pliszke,,
stan nowa swietna polecam
str 304  okladka ze skrzydelkami
cena wywol 12 zl
kupila Perelka1 13 zl dziekuje stokroc!
                                         Jak kamień w wodę. Polowanie na Pliszkę
               

..Tylko ode mnie zależy twój los.. Nie uciekniesz przede mną.

Kiedy Kornelia zaczyna otrzymywać tajemnicze listy z pogróżkami, uważa to za głupi dowcip. Żyje na uboczu, nie wchodząc nikomu w drogę i nie nawiązując żadnych bliższych relacji z innymi ludźmi, kto więc mógłby życzyć jej śmierci? Jednak sytuacja staje się coraz poważniejsza, dlatego kobieta podejmuje decyzję o zgłoszeniu się na policję.

Nie jest to dla niej łatwe – jej dotychczasowe kontakty ze stróżami prawa nie należały do najprzyjemniejszych. W młodości została niesłusznie oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Wszyscy zdawali się być wrogo nastawieni do Kornelii, ponieważ mężczyzna, którego oskarżyła wtedy o próbę gwałtu, sam był policjantem, a jego koledzy nie wierzyli, że mógł dopuścić się przestępstwa.

W wyniku zbiegu okoliczności, kobieta natrafia na posterunku na tego samego funkcjonariusza, który przed laty próbował ją zdyskredytować, aby chronić swojego przyjaciela. Mimo wrogiego nastawienia, to jednak właśnie ten mężczyzna może okazać się dla Kornelii jedyną nadzieją.,,

                   
Link to comment
Share on other sites

Num 9 ksiazka ,,Dlaczego Bóg uzywa szminki Kaballah dla kobiet,,
stan bardzo bardzo dobry
Kupila moja znajoma i przekazala ponownie na pomoc psaczkom Dziekuje Stokrosci!
cena wywol 9 zl   
obnizka nowa wywol    zakup anuluje 
   
                                         Bóg używa szminki. Kabbalah dla kobiet
,,W tej książce kabalistka i popularna nauczycielka Kabbalah Karen Berg zabiera kobiety w historyczną podróż, odkrywając ich wyjątkową duchową rolę w świecie.
W niniejszym dziele czytelniczki poznają cel swojego istnienia i dowiedzą się, jak połączenie ze Światłem Stwórcy może gruntownie odmienić ich związki z dziećmi, mężami, przyjaciółmi i bratnimi duszami.
Książka pomoże wam zrozumieć, jak otrzymać w boskim darze dobre dzieci, czemu niektóre z nich mają problemy z rodzicami i dlaczego kobiety mogą uporczywie trwać w związkach pełnych przemocy. Poznacie też, skąd się bierze szczęście i czemu nie wszyscy go doświadczają.,,
 
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Zajrzyj Dobrodzieju mydelkowy żelowy maluni dla Rewuni 8.02
  • Nadziejka changed the title to Ksiazki mydelka..Zajrzyj Dobrodzieju Maluni dla Rewuni 8.02
  • Nadziejka changed the title to ,,Jak kamien w wode..Polowanie na pliszke,, ,,Dlaczego Bóg uzywa szminki,,mydelka..Zajrzyj Dobrodzieju Maluni dla Rewuni 8.02

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...