Jump to content
Dogomania

Bokser a niemowle w domu!


eva.p

Recommended Posts

Mój 5 miesieczny boksik jest jak narazie jedynym "niemowlakiem" w domu. Zastanawiam sie jednak jak bedzie reagował kiedy w domu pojawi sie jeszcze jeden bombel. W niedalekiej przyszłości zamierzam zajść w ciąże i zastanawiam sie jak Kastor ustosunkuje sie do tego?

Czy ktos znalazł sie już w takiej sytuacji??????

Link to comment
Share on other sites

Ja od urodzenia wychowywalam sie w domu w ktorym mieszkal bokser. Byl bardzo zaaferowany pojawieniem sie niemowlaka w domu, a wkrotce cale dnie zaczal spedzac pilnujac mnie. Najchetniej nie odstepywal by mnie ani na krok. Z opowiesci rodzinnych wiem ze byl wobec mnie bardzo delikatny i cierpliwy, chociaz wiem tez ze nigdy nie zostawalam z psem sam na sam. Strasznie przezywal , jesli bylam odseparowana od niego, np. zamknieto drzwi do pokoju w ktorym spalam - robil wszystko zeby sie tam dostac i polozyc obok lozeczka.

Link to comment
Share on other sites

Tu masz racje. Pies jest takze waznym członkiem rodziny tak więc na uwage zasługuje, szczególnie w przypadku kiedy w domu pojawia sie nowy "obiekt" zainteresowania reszty domowników. Sądzę, i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i moje dwa bobaski - przyszły i teraźniejszy - pokochaja sie wzajemnie. :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

O rany mnie tez interesuje ten temat, jestem w ciazy i tez zastanawiam sie jak Tekilla zareaguje na dzidzie...
Ostatnio dowiedzialm sie (brzmi to troche dziwnie i smiesznie) ze mozna zaczac przyzwyczajac psa najpierw kupujac taka lalke niemowlaka, nosic ja, mowic do niej, spiewac itd-niewiem na ile to sie sprawdza w praktyce

Link to comment
Share on other sites

Niemowlaka coprawda u nas nie było ale mój młodszy brat miał 4 latka jak w domu pojawił się boksio.. Max i Graf doskonale się dogadują !!! Powiedziałabym nawet,ze pies ma wręcz anielska do niego cierpliwość.. Czasem sie dziwie ja wytrzymuje te ciągłe zaczepki i niejednokrotnie niedelikatne zabawy mojego brata..
W kazdym razie chłopaki kochają się nad zycie i świetnie się razem bawią..
Myslę,ze bokser to idealny pies dla dziecka.. :)
Oczywiście niemowle to ciut inna sprawa i na początku jego kontakt z psem bedzie bardzo ograniczony aczkolwiek wydaje mi sie,ze wraz z rozwojem malucha bokser pokaże jak doskonale potrafi sie "opiekować" dzieckiem i jak delikatny umie byc w zabawie gdy trzeba.. :)

Link to comment
Share on other sites

Niemowlaka coprawda u nas nie było ale mój młodszy brat miał 4 latka jak w domu pojawił się boksio.. Max i Graf doskonale się dogadują !!! Powiedziałabym nawet,ze pies ma wręcz anielska do niego cierpliwość.. Czasem sie dziwie ja wytrzymuje te ciągłe zaczepki i niejednokrotnie niedelikatne zabawy mojego brata..
W kazdym razie chłopaki kochają się nad zycie i świetnie się razem bawią..
Myslę,ze bokser to idealny pies dla dziecka.. :)
Oczywiście niemowle to ciut inna sprawa i na początku jego kontakt z psem bedzie bardzo ograniczony aczkolwiek wydaje mi sie,ze wraz z rozwojem malucha bokser pokaże jak doskonale potrafi sie "opiekować" dzieckiem i jak delikatny umie byc w zabawie gdy trzeba.. :)

Link to comment
Share on other sites

Boksio moze ,a nawet bedzie zazdrosny o bobaska,ale jak nie poczuje sie odtracony to bedzie wszystko ok!Gdy urodzilam pierwsza corke mielismy w domu psa ,ktory nie lubil dzieci bo mu krzywde zrobily gdy byl maly.Gdy weszlam z dzidzia do domu ,byl bardzo ciekawy co trzymam na rekach ,polozylam mala na lozku on wskoczyl i delikatnie ja polizal po raczce,a pozniej gdy byly spacery nikt do wozka nie mial prawa podejsc.Teraz bete mamy od 14 miesiecy i beti jest tak zazdrosna o 5letnia corke,ze np gdy ubieram jej buty to ona probuje mi usiasc na kolanach i dokladnie tak samo jest gdy corka siada na kolanach u mnie,powoli i inteligentnie sie wpycha az w koncu usiadzie sama na kolanach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...