Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY


tatankas

Recommended Posts

Dnia 17.06.2021 o 23:02, Radek napisał:

O, mam podobnie w ostatnim czasie. Jeszcze dzisiaj po pracy rada klasyfikacyjna :/

 

 

Dnia 18.06.2021 o 12:21, Radek napisał:

Co to się stało, że taka cisza? 

 

13 godzin temu, Radek napisał:

Szefowa bazarku gdzieś zniknęła... 

Jak w pracy trzeba w tym upale po mieście ganiać,to po powrocie do domu zdycham :/ Trzeba było reset zrobić i na RODOS wyjechać,trochę w baseniku się popluskać(woda 26 stopni),do tego kręcz szyi znów na horyzoncie.Kilka miesięcy temu jak mnie złapał to z łóżka nie mogłam wstać,dziś jak na razie ból przy skręcie głowy w lewo i do tyłu,zastały mi się mięśnie,trzeba zluzować kilka dni i nie mogę trzymać głowy ani w dół(patrzenie na klawiaturę)ani w prawo(przy szydełkowaniu głowa mi samoistnie się przekręca na prawo) i du... z roboty jakiejkolwiek.Jutro już koniec bazarku,więc zbieram siły na rozliczenia ;)

22 minuty temu, Polek napisał:

Pozdrowienia znad morza. Żar się leje z nieba, ale turystom to nie wadzi.

nienawidzę morza właśnie za te tłumy śledzi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • tatankas changed the title to DZIŚ OD 21.00 DO JUTRA WSZYSTKIE CIUSZKI (NIE BUTY)-50% CENY WYWOŁAWCZEJ-OSTATNIA DOBA BAZARKU-Zapraszam na bazarek ciuszkowy na zwierzaki z Toz Oddział w Policach do 20.06.2021
  • tatankas changed the title to DZIŚ OD 21.00 DO JUTRA WSZYSTKIE CIUSZKI NIELICYTOWANE(NIE BUTY)-50% CENY WYWOŁAWCZEJ-OSTATNIA DOBA BAZARKU-Zapraszam na bazarek ciuszkowy na zwierzaki z Toz Oddział w Policach do 20.06.2021
1 godzinę temu, Polek napisał:

Żar się leje z nieba, ale turystom to nie wadzi.

Nastali się w korku w drodze to przecież nie wypada narzekać 😉 

1 godzinę temu, tatankas napisał:

Jak w pracy trzeba w tym upale po mieście ganiać,to po powrocie do domu zdycham 😕

Ganianie po mieście w takich warunkach to koszmar 😕 

Link to comment
Share on other sites

  • tatankas changed the title to DZIŚ DO 21.00 WSZYSTKIE CIUSZKI NIELICYTOWANE(NIE BUTY)-50% CENY WYWOŁAWCZEJ-OSTATNI DZIEŃ BAZARKU-Zapraszam na bazarek ciuszkowy na zwierzaki z Toz Oddział w Policach do 20.06.2021
9 godzin temu, Gruba Berta napisał:

poprosze w opcji KT: 9, 14, 15 oraz za wyw. nr 7, 25, 44, 53, 57, 71, 72, 75, 81, 83, 93

Dziękuję pięknie :)

26 minut temu, BORYSboxer napisał:

Czy nr 49 i 50 to rozmiarowo L ?

Spodnie dostałam od siostrzeńca,który jest dość szczupły,ale wysoki-ponad 190cm,najlepiej zmierzyć spodnie swoje/partnera/męża i porównać wymiary

 

DZIŚ DO 21.00 WSZYSTKIE CIUSZKI NIELICYTOWANE(NIE BUTY)-50% CENY WYWOŁAWCZEJ-OSTATNI DZIEŃ BAZARKU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...