Jump to content
Dogomania

Sfora Hektora


Tekla64

Recommended Posts

no ja tyz si ciesze ze znowu sie spotkamy


a w te prognozy to ja chyba przestane calkiem wierzyc , nie mowie ze tesknie za takimi pogodowymi atrakcjami, ale jesli ta wielgachna burza gradobicie i wichury okropne to juz u nas byly to nie na takie sie szykowalam , oczywiscie cale szczescie ze nas to ominelo ale .... no nie rozumiem zeby dzisiaj przy takim sprzecie i mozliwosciach nie mozna w miare precyzyjnie choc na krotko przewidziec jak bedzie na dworze???!
no fakt ja sie na tym nie znam i calkiem mozliwe ze jeszcze przyjda tfu tfu bo gorac straszny
ale kiedys taka Chmurka z Wicherkiem mieli duzo mniej obsow jak te wszystkie stacje tv kazdy ze swoim serwisem meteo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']:multi::loveu::Cool!::cool2::laugh2_2::iloveyou::laola::cunao: juhuuuuuuuuuuu :)[/QUOTE]

ooo juuuupiiiiii :multi::multi::cool1::grins::shiny::mdrmed::grin::bigcool::Cool!::jumpie::happy1::laugh2_2::cool2:

[QUOTE]
keciulinka [INDENT] a moze jakies zdjecia Hektorka na poprawe nastroju przy tej okropnej pogodzie ? ::smile:[/INDENT]
[/QUOTE]

:ices_bla::shock: no to może być trudne do zrealizowania :look3: chyba, że Magda coś ma zachomikowane w jakiś archiwach :niedowia:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tekla64']
a w te prognozy to ja chyba przestane calkiem wierzyc , nie mowie ze tesknie za takimi pogodowymi atrakcjami, ale jesli ta wielgachna burza gradobicie i wichury okropne to juz u nas byly to nie na takie sie szykowalam , oczywiscie cale szczescie ze nas to ominelo ale .... no nie rozumiem zeby dzisiaj przy takim sprzecie i mozliwosciach nie mozna w miare precyzyjnie choc na krotko przewidziec jak bedzie na dworze???!
no fakt ja sie na tym nie znam i calkiem mozliwe ze jeszcze przyjda tfu tfu bo gorac straszny
ale kiedys taka Chmurka z Wicherkiem mieli duzo mniej obsow jak te wszystkie stacje tv kazdy ze swoim serwisem meteo[/QUOTE]

a najlepsze, że każda stacja ma inną prognozę :D

[quote name='keciulinka']a moze jakies zdjecia Hektorka na poprawe nastroju przy tej okropnej pogodzie ? ::)[/QUOTE]

:shock: co to dzisiaj nalot jakiś czy co? :shake: aaa i jeszcze powinno być "zapraszamy do nas" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']? ale o so chozi ? :D[/QUOTE]

Nooo jade w odwiedziny :loveu:

[quote name='Tekla64']no ja tyz si ciesze ze znowu sie spotkamy

[COLOR=navy][B]I ja też :multi::)[/B][/COLOR]
a w te prognozy to ja chyba przestane calkiem wierzyc , nie mowie ze tesknie za takimi pogodowymi atrakcjami, ale jesli ta wielgachna burza gradobicie i wichury okropne to juz u nas byly to nie na takie sie szykowalam , oczywiscie cale szczescie ze nas to ominelo ale .... no nie rozumiem zeby dzisiaj przy takim sprzecie i mozliwosciach nie mozna w miare precyzyjnie choc na krotko przewidziec jak bedzie na dworze???!
no fakt ja sie na tym nie znam i calkiem mozliwe ze jeszcze przyjda tfu tfu bo gorac straszny
ale kiedys taka Chmurka z Wicherkiem mieli duzo mniej obsow jak te wszystkie stacje tv kazdy ze swoim serwisem meteo[/QUOTE]

Kurde mamy globalne ocieplenie i zlodowacenie ejdnoczesnie;)

[quote name='keciulinka']a moze jakies zdjecia Hektorka na poprawe nastroju przy tej okropnej pogodzie ? ::)[/QUOTE]

:mdleje: Aaaaaaaaa
[quote name='Tekla64']i co ja mam zrobic????!!!!

slonce zadaj sobie troche trudu i choc pobieznie przelec galerie to moze bedziesz wiedziec cos o moich psach
sorki powala mnie takie podejscie[/QUOTE]

Jak to co? Do lochu wrzucic o chlebie i wodzie i kazac czytać :evil_lol: albo nie pisac bez sensu;/
[quote name='Fides79']ooo juuuupiiiiii :multi::multi::cool1::grins::shiny::mdrmed::grin::bigcool::Cool!::jumpie::happy1::laugh2_2::cool2:



heheh

[quote name='malawaszka']a najlepsze, że każda stacja ma inną prognozę :D
[/QUOTE]

Jakie najlepsze? toż to najgorsze ;) Trza sobie średnią wyciagać;)
[quote name='Tekla64']ale Zielona Gora dostala jak widzialm w tv
dobrze ze nas to jednak minelo[/QUOTE]


Oooo ja nie widziałam musze obaczyć gdzies hmmm

A wiesz, ze mam kaloszki :lol: ale kurtki przeciw deszczowej nadal się nie dorobiłam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']nie wiem o kim mówicie nie znam takowej :lol:[/QUOTE]

ja też nie bo nie chce do mnie wpaść po drodze :diabloti:

[quote name='WATACHA']A może wiecie czemu jak jest burza to moje psy łażą krok w krok za mną, po całym mieszkaniu :)?Szczególnie Leoś.[/QUOTE]

może się boi? bez paniki, ale woli być blisko pańci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Kurde mamy globalne ocieplenie i zlodowacenie ejdnoczesnie;)

[B][COLOR=darkred]właśnie ocieplenie powoduje takie zachwiania w pogodzie[/COLOR][/B]

Jakie najlepsze? toż to najgorsze ;) Trza sobie średnią wyciagać;)

[B][COLOR=darkred]są różne prognozy bo oszczędzają na sprzęcie-modelek,które pokazują co z tego może być;na kupowaniu informacji z zagranicy od tych z lepszym sprzętem;są słabi interpretatorzy wyników;na skutek ocieplenia pogoda stała się mniej stabilna i jeżeli kiedyś z takich a takich obserwacji można było wyciągnąć takie a takie wnioski to obecnie nie ma żadnej pewności[/COLOR][/B]

[/QUOTE]


[quote name='WATACHA']A może wiecie czemu jak jest burza to moje psy łażą krok w krok za mną, po całym mieszkaniu :)?Szczególnie Leoś.[/QUOTE]

[B][COLOR=blue]mają stracha ale umiarkowanego[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][ [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17504606#post17504606"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Kurde mamy globalne ocieplenie i zlodowacenie ejdnoczesnie;-)

[B][COLOR=darkred]właśnie ocieplenie powoduje takie zachwiania w pogodzie[/COLOR][/B]/QUOTE]


ogólnie rzecz biorac zdaję sobie z tego sprawę, co nie zmienia faktu, ze jest to dośc irracjonalne jak dla mnie;)

Link to comment
Share on other sites

No mają, trochę popiskują.Ja specjalnie im zamykam wszystkie drzwi tak, żeby najmniej słyszały w przedpokoju, albo w łazience.Mentor jeszcze jak cię mogę, usiądzie oczy mu "wychodzą z orbit", ale w jednym miejscu.Czasem drepcze za mną.A Leoś krok w krok, nawet tam gdzie jest najgłośniej i popiskuje.
Wiecie co stwierdziliśmy dzisiaj z mężem, że Leoś jest bardziej nerwowy i niegrzeczny jak ma długo nie wyciskane gruczołki.Ostatnie dni był okropny rzucał się do psów i ludzi coraz częściej.Szedł spokojnie, nagle dostawał świra i się zrywał do biegu.Jutro zobaczymy czy będzie spokojniejszy, bo dziś miał wyciskane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...