Jump to content
Dogomania

Zakręcone ogony


Canis_lupus_husky

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W aktaku, w pełnym pędzie jak to na baska przystało prostuje się ogonek i równowagę łapie. W wodzie jest sterem, a gdy odpoczywa to albo się kręci albo swobodnie leży. Kto w to uwierzy? hihii
Pozdrawiam
zakręcony
[img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8157_873025.jpg[/img]
[img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/12480_763659.jpg[/img]
[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][b]Basenji[/b] zacytuje twoje słowa " każdy ma prawo do własnego zdania"[/quote]

To prawda, ale pewne pojęcia są zdefiniowane i nawet w "dowolnym" znaczeniu nie wypada próbować zmieniać ich definicji.
Uśmiech raczej nie jest atrybutem komandosa.
To coś takiego jak:
1. statek wojenny
2. dywizja opancerzona
3. kask rycerski itd, itp

Ale rozumiem, że słowo komandos jest żartem. Tylko w opisie jego cech jako komandosa podawaj bardziej odpowiednie określenia.
Zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Basenji[/b] ja wiem, że dla ciebie Komandos to umięśniony osiłek, o sportowej duszy, twarzy ostrej jak brzytwa, trzydniowym zaroście, umorusanej twarzy, z zaciśniętymi zębami przedzierajacy się przez busz. Dobrzeby było zeby jeszcze miał blizny widoczne z dużej odległości. Oczywiście sprytny, myślący logicznie i taktycznie, bezwzględny robot. Tak tak rycerski i oddany służbista. Ale ja mam prawo do własnego Komandosa Gomadosa, który charakteryzuje się [b]dużym umięśnieniem, sprytem, bystrym spojrzeniem i zniewalajacym uśmiechem[/b]. To mój komiksowofotkowy bal więc pozwole sobie nie brać tym razem Twojego zdania pod uwagę.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nasze forum - to zabawa. I jak podczas każdej zabawy - można bawić się słowami, mimiką, zdjęciami, sytuacjami... I tak robi Agabass.

I dlatego nie rozumiem, Basenji, Twojej niewiary w naszą znajomość słowa "komandos". My doskonale wiemy, co oznacza to słowo i dlatego zestawienie Gomandosa z komandosem jest takie zabawne i Agabass to właśnie wykorzystuje. Nie masz co się złościć.
[i]La vie est la joie![/i] (Życie jest zabawą!)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że nasze forum.
Ale ja jednak jestem konserwatystą i upieram się co do znaczeń określonych słów.
Gomandos- super.
Ale komandos - taki z Uśmiechem bez zębów ( jak pokazuje Aga na fotce) - mnie się to niezbyt podoba.
Oczywiście Aga niech go sobie nazywa jak chce - ale ja nie lubię takich "dywizji opancerzonych".

zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Aga - jeżeli już to Piesiak a nie psina.
Tak go nazywam.
Jak Ci już pisałem- możesz nazywać Gomeza jak chcesz ( on i tak nie łapie o co chodzi) ale jak piszę, nie jest to nazwa prawidłowa.
zdrówka[/quote]
niech się nazwa prawidłowa głęboko gdzieś schowa :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...