Jump to content
Dogomania

BERLIN - Międzynarodowa 29.03.2009


gmk

Recommended Posts

Po pierwsze gratulacje dla Ali i Bibiego.
Po drugie nie znam pełnej stawki a byłaby interesująca....
Mam nadzieję, że Ala wstawi.
Po trzecie gratulacje z powodu pierwszego CC dla Bibiego - BI BAHATIKA LOANGO w Niemczech . Bibi był drugim psem w rasie czyli Res CACIB też jest jego.
Najlepszym Psem w Rasie był [FONT=Verdana][URL="http://www.mutabaruga.de/"][SIZE=2][COLOR=black]C-QUEST`S ECHO OF ELDORADO[/COLOR][/SIZE][/URL], który jednocześnie wygrał Rasę i był na drugim miejscu w Grupie.[/FONT]
Jeszcze raz gratuluję Alu !
I oczywiście gratulujemy Noel !

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję :loveu: Jeśli mam być szczera.... sędzina wahała się, którego psa wybrać jako BOS, co jest dla mnie naprawdę ważne. Tym bardziej, że troszeczkę jedna sytuacja wytrąciła nas z wewnętrznego spokoju i nasze samopoczucie było nijakie....
Stawkę podam, jeśli tylko dostanę katalog, bo pożyczyłam i nie wrócił do mnie :cool3: Ale wróci :lol:
Pozdrawiam :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kopiuje ze stronki czeskiego kllubu basenji[/B]


[B]Psi - Třída mladých:
[/B]V1, J-CAC, J-VDH - Bogomir Obange Kashore - (A´Kundaa Leo Shadows of the Congo X African Rainbow´s Adanna Ada)

[B]Psi - Mezitřída[/B]
V1, CAC, VDH - Old Legend´s Dojo-Hoshi - (SunDiata´s Pi R Squared X Thai of Swala Pala)

[B]Psi - Třída otevřená:[/B]
V1, CAC, VDH, res. CACIB - Bi Bahatika Loango - (Mandela Free Out of Africa X Chattanooga Choo Choo Ypsylon)
V2, res. CAC, res. VDH - Ardes Orange Triumph - (Zande Dadisi X Ema z Ticha Bantu)

[B]Psi - Třída šampionů:[/B]
V1, CAC, VDH, CACIB, BOB, BIG 2 - C-Quest´s Echo of Eldorado - (C-Quest´s Soul Driver X Eldorado´s Ooh La La)

[B]Feny - Třída mladých:[/B]
V1, J-CAC, J-VDH - Ceetah Calaila Shadows of the Congo - (A´Kundaa Leo Shadows of the Congo X Kanibaru Vibriant Skies)
VD2 - Bujumbura Yeji Asthenia - (Gooses Burnt Ember X Abanda od Nehvizdské studánky)

[B]Feny - Třída otevřená:[/B]
V1, CAC, VDH - Kokojambo´s Chapa Chuma - (Hatani ti-n Abou Teka X Bulldobas Tiny T´Pau)

[B]Feny - Třída šampionů:[/B]
V1, CAC, VDH, CACIB - Loki´s Iloua - (Zuri´s Nwa Ozuzu x Klassic´s Lady in Red)
V2, res. CAC, res. VDH, res. CACIB - Abanda od Nehvizdské studánky - (Adonis Ananty X Abaya od Říčky Jihlávky)
V3 - Yombe´s Aisha Ashietu - (Hatani ti-n Abou Teka X Anya´s Fanfare Harmony)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...