Jump to content
Dogomania

mata do przewożenia psa, na tylne siedzenia samochodu


prunia

Recommended Posts

Witam,szukam w necie takiej maty ochronnej dla dużej suczki, na tylne siedzenia samochodu i żeby była mocowana do zagłówków, nie wiem jaka byłaby dobra i w miarę niedroga, może ktoś poleci.

Suczka popuszcza mocz,więc dobrze by było żeby była nieprzemakalna,poradźcie coś :D 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2019 o 09:52, prunia napisał:

Witam,szukam w necie takiej maty ochronnej dla dużej suczki, na tylne siedzenia samochodu i żeby była mocowana do zagłówków, nie wiem jaka byłaby dobra i w miarę niedroga, może ktoś poleci.

Suczka popuszcza mocz,więc dobrze by było żeby była nieprzemakalna,poradźcie coś :D 

A nie lepiej wyłożyć matę podkladami???????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tutaj widziałam pokrowce do samochodu do przewożenia psa - https://www.dogplus.eu/pl/132-pokrowce-samochodowe - czy o coś takiego Ci chodziło? W sumie mi też by się coś takiego przydało, bo pies nie raz z nai podróżuje, ale potem niestety nawet pomimo koca siedzenie nadaje się tylko do prania. Przed przeczytaniem Twojego posta nawet nie pomyślałam, żeby właśnie taki pokrowiec kupić, ale wydaje mi się, że to faktycznie może być recepta na to, żeby samochód był nieco czyściejszy po wycieczkach z pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...