Jump to content
Dogomania

Sheltie

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

About Sheltie

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

47 profile views
 1. Jeśli weterynarz nie jest w stanie pomóc to tym bardziej osoby z Internetu.
 2. Zastanawiałam się czy to nie jest problem tego że mój brat wychodzi na balkon palić papierosy i to dlatego bo pies moze nie lubi tego zapachu.
 3. Przepiękny tekst, kiedyś miałam suczke sznaucerke- Dosie, zmarła ponieważ miała guza sutka. Bardzo przezywalam jej smierc dopiero pogodzilam się z nią po roku, a na kolejnego psa zdecydowałam się 5 lat później, od roku jestem szczęśliwa posiadaczką owczarka szetlandzkiego, kocham go nad życie, nie żałuję że zdecydowałam się na psa A na początku miałam duże wątpliwości.
 4. A nie lepiej wyłożyć matę podkladami???????
 5. Mój pies męczy się najbardziej dluuuuuugim spacerem lub bieganiem przy rowerze. Sztuczki i zabawy wechowe u mnie nie działają.
 6. Sheltie

  Spanie na zewnątrz

  Jasne, że może. Chociaż lepiej gdyby spał w domu.
 7. Sheltie

  Rana na uchu

  Ok :p
 8. Sheltie

  Złośliwy sądiad

  Nie zwróciłam uwagi.
 9. Sheltie

  hej

  Hej, ja tez jestem nowa. Pozdrawiam.
 10. Sheltie

  Rana na uchu

  Radziłabym udać się do weterynarza.
 11. Sheltie

  Ból brzucha u psa

  Byłam u weta, wet powiedział że możliwe że ma ostre zapalenie żołądka i powiększone ściany jelita.
 12. Sheltie

  Ból brzucha u psa

  Hej, pisalam już na ten temat w poście: Alergia na vectre u psa. Pisze bo nie ma poprawy u psa, dzisiaj o 11 byłam u weta z psem, weterynarz mówiła że to nie jest alergia na te krople tylko to zbieg okolicznościowy z tym że miał takie zachowania, bo powiedziała że pies się czymś najprawdopodobniej zatruł i miał zaphane gruczoły odbytowe dlatego się nie zalatwial, dostał dwa zastrzyki, pozniej poszłam już sama o godzinie 15 i powiedziałam ze jest poprawa, ale znów jest to samo poprawa trwała chwilę, już nie wiem co się dzieje, ewidentnie psa boli brzuch bo jak go się glaszcze bo brzuchu to cicho popiskuje, można mu podać herbaty miętowej? Znacie jakieś sposoby na ból brzucha u psa? Trzeba wykonać u weta jakieś badania aby sprawdzić co to jest? Jutro znowu ide do weta bo lekarz kazała. Proszę o pomoc.
 13. Sheltie

  Ból brzucha u psa

  Jak pomoc psowi na ból brzucha?
 14. Sheltie

  OE dla psa lękliwego

  Ja jestem przeciwniczka OE ponieważ pies traci w takim wypadku zaufanie do właściciela, trzeba umieć jej używać aby nie zrobić krzywdy psu, tym bardziej jeśli ktoś nie umie pracować z psem to przyniesie to odwrotny skutek niż zamierzony i zawsze jest jakieś rozwiązanie.
 15. Sheltie

  Pies myśliwski

  Może spróbuj z gwizdkiem awaryjnym, polecam obejrzenie filmiku piesologii. Jeśli to nie zadziała radzę udać się do dobrego trenera. Pozdrawiam.
×