Jump to content
Dogomania

Husky Luna już w nowym domku


iwi10

Recommended Posts

Mam dobre wiadomości Lunka już jest w nowym domku wczoraj została adoptowana przez panią z Gdyni. Dziękuje bardzo za ogłoszenia dzisiaj nawet ukazało się ogłoszenie w metrze i było nawet za interesowanie;) Postaram się czegoś więcej dowiedzieć. Może nawet spotkać się z panią;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwi10']Mam dobre wiadomości Lunka już jest w nowym domku wczoraj została adoptowana przez panią z Gdyni. [/quote]
:crazyeye:Jakie wiadomosci!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Suuuuuuper!
To czekamy na info o suni jesli to bedzie mozliwe!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']:crazyeye:Jakie wiadomosci!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Suuuuuuper!
To czekamy na info o suni jesli to bedzie mozliwe!!!:lol:[/quote]
Postaram się o informacje jak w nowym domku się sprawuje;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='selenicereus']Wspaniała wiadomość:multi: Życzę Lunie szczęścia.
Pousuwałam już ogłoszenia - bo i tak przez najbliższe pół roku ludzie będą o nią się dobijać. A zaczną za 2 miesiące :eviltong:[/quote]
Rozumie dzięki za inf. to jak ktoś zadzwoni za 2 miesiące to nie będę się dziwić:lol: jak spyta się o Lune:lol:

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za życzenia dla Lunki. Tak się sklada, że u nas znalazla dom. :) Trzeba przyznać, że jest bardzo inteligentnym i żywiolowym psem. Szczególnie na spacerach pokazuje ile ma energii, a innym pieskom, że jest babką z charakterem :p W domu z kolei ,jest panną o dobrych manierach, gdy już wyjdzie na dwór staje się samicą Alfa :lol:
szybko przystosowala się do nowych warunków. Nie ma z nią żadnych problemów wychowawczych. Jest po prostu SUPER :loveu:
w najbliższym czasie zamieścimy kilka zdjęć.
pozdrawiamy wraz z Lunką ;)

Link to comment
Share on other sites

Super że będą fotki i wiadomości :multi:ona jest tak słodka że jak ją zobaczyłam w schronie to skradła moje serce od razu i pierwszą noc nie mogłam spać bo myślałam jak jej pomóc:loveu: a tu takie szczęśliwe zakończenie:multi:

Link to comment
Share on other sites

I co u Luny może jakieś fotki:lol:
Zapraszam wszystkich o pomoc dziewczyna ma 5 psów na dt i sunia husky przybłęda pomóżcie ją poogłaszać
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siberian-husky-suka-porzucona-w-gminie-ploniawy-szuka-domu-136065/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...