Jump to content
Dogomania

Major, trochę jak Beagle, pilnie potrzebuje domu


michalm

Recommended Posts

Tymczasowo nazwany Majorem, pilnie potrzebuje stałego i kochającego domku. 
Został znaleziony w okolicach Puszczy Mariańskiej gdzie błąkał sie przez 2 tygodnie. Przygarnął go tymczasowo młody chłopak, który daje mu jeść i pić oraz poświęca mu tyle czasu ile to tylko możliwe. Niestety Major nie może zostać w tym domu na stałe ani nawet dużo dłużej niż już jest.
Major jest młodym, ok. 2-letnim psem ważącym ok. 20 kg. Jest przyjacielem człowieka, z którym bardzo lubi się bawić i chodzić na spacery. Nie wiadomo jeszcze jak radzi sobie ze smyczą, bo biega za chłopakiem bez smyczy ani obroży. Jest dość aktywny więc i ruchu będzie potrzebował sporo.
Jest chodzącym dobrem, ciepłem i pełen radości. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu. Dziękuję!

Ogłoszenie na olx: https://www.olx.pl/oferta/major-ok-2-letni-piesek-pilnie-potrzebuje-domu-CID103-IDxnKHp.html

Mój tel: 500 308 618

P.s. Dwa razy przeskoczył przez ogrodzenie więc chyba typ uciekiniera.

P.s.s. Nie widziałem się jeszcze z tym psem. Nie mam możliwości do niego jechać na razie. Z chłopakiem rozmawiam codziennie.

2251801354243198-2018-10-26-15-47-15_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...