Jump to content
Dogomania

Rana u mojego psa


rafikowa123

Recommended Posts

Hej, mam problem z łapą u psa. Niedawno zrobiły mu się takie 3 małe ranki. Smarowalam mu to OXYCORT pomagało. Ale po dniu wyleciała z tego ropa. Bolało to go bo sobie to lizał. Po 2 dniach zaczęło to sinieć. Do dnia dzisiejszego jest opuchnięte miękkie i sine. Nie wyglada to nie za ciekawie. Do teraz nie wiem... czy może tam coś jest. Już zaplanowałyśni za musimy podjechać do weta. Miał ktoś taki przypadek. Piszcie co polecacie? 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rafikowa123 napisał:

. Już zaplanowałyśni za musimy podjechać do weta. Miał ktoś taki przypadek. Piszcie co polecacie? 

Ten plan to jedyna rozsądna opcja.Musi to zobaczyć wterynarz,z Twojego opisu nic  nie wynika,nie podajesz nawet miejsca,gdzie jest rana.Idz z sunią jak najszybciej do weta.

Link to comment
Share on other sites

Jak tam psia łapka?

Dnia 21.10.2018 o 22:14, rafikowa123 napisał:

Hej, mam problem z łapą u psa. Niedawno zrobiły mu się takie 3 małe ranki. Smarowalam mu to OXYCORT pomagało. Ale po dniu wyleciała z tego ropa. Bolało to go bo sobie to lizał. Po 2 dniach zaczęło to sinieć. Do dnia dzisiejszego jest opuchnięte miękkie i sine. Nie wyglada to nie za ciekawie. Do teraz nie wiem... czy może tam coś jest. Już zaplanowałyśni za musimy podjechać do weta. Miał ktoś taki przypadek. Piszcie co polecacie? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...