Jump to content
Dogomania

Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...


ata

Recommended Posts

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co tu tak cicho? Gdzie wolontariuszki?? Halooooo
JA jestem usprawiedliwona na kilka miesięcy...;)
Dziewczyny pomóżcie Anecie - te psy muszą szybko znajdować nowe domu - schronisko to nie miejsce dla nich.. Aneta sama nie da rady.... plizzzzzz

Link to comment
Share on other sites

przez chwilę mnie nie było a tu proszę ...;)

sunshine tak dostałam wiadomość, tylko nie mogłam odpowiedzieć.....
czy te tymczasy są do 20 maja i mogą być dłuższe....:cool3:

jest potrzebny pilnie dom dla psa ok roku, który od 2 miesięcy przebywa na tymczasie w gnieznie, piesek został znaleziony w fatalnym stanie, teraz już doszedł do siebie, ale nadal jest troszkę bojący......panu który go przygarnął pokomplikowało sie życie prywatne i chciałby jak najszybciej coś dla niego znaleść......sam mieszka w wynajmowanej kamienicy, razem ze schorowaną matką i obecnie 2 psami....... może jest szansa odciążyć tego pana choćby na te 20 dni......( oczywiscie w miedzy czasie będziemy dla niego kombiniwały jakiś fajny domek.....)....

Link to comment
Share on other sites

a może któryś z tych tymczasów zgodziłby sie przewieżć 1 wrzesińskiego pieska do.........jakies 130km w jedna stronę......(info na pw;))

psiak miał dzisiaj wyjść ze schronu ale mu sie nie udało......

za to schronisko opusciły jego 3 koleżanki:cool3: wszystkie jechały jak zwykle bez kontenerków z tym, że tym razem były 2 duże sunie i najzwyczajniej w świecie wolałyśmy nie ryzykować .....:roll:

Link to comment
Share on other sites

które psinki opuściły schron??:)) Pani spod Gniezna odezwie się do ciebie ata i prosze jej odpowiedz.Opowiedz o tym psiaku:) Dobrze by było gdyby na forum znalazły się zdjęcia pieska od tego pana albo chociaż jego opis. Drugi Dt na pewno chciał by je widzieć a myśle że dużą szansą jest że ta pani się nim zainteresuje (studentka zPoznania):) Oby się udało :)

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że dojechały szczęśliwie:cool3:
Roma jak tylko będziesz coś wiedziała to zaraz dawaj znaka;)

sunshine ten pan, który prosił o pilną pomoc dla pieska na razie sie do mnie nie odezwał:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dla babci owczarka niem i czarno bialego pieska z chora lapka szykuja sie nowe domki ,ale po konsultacji w klinice wet.:multi:
Ps.szczegolnie ciesze sie ,ze babcinka znajdzie miejsce w domu z duzym ogrodem,ze juz nigdy nie zazna zycia w zimnej budzie czy zycia w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Dla babci owczarka niem i czarno bialego pieska z chora lapka szykuja sie nowe domki ,ale po konsultacji w klinice wet.:multi:
Ps.szczegolnie ciesze sie ,ze babcinka znajdzie miejsce w domu z duzym ogrodem,ze juz nigdy nie zazna zycia w zimnej budzie czy zycia w kojcu.[/quote]

mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i psiaki szybko znajdą swoich ludzi:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...