Jump to content
Dogomania

Seminarium Handlingowe z Weroniką Jurek - 05.05.2018 Zielona Góra


Recommended Posts

WERONIKA PATRYCJA JUREK

Professional Handler , Asystent Kynologiczny ttb gr III i MP, kierownik sekcji handlingu w oddziale ZKWP Poznań. Obecnie jest w trakcie nauki w zakresie technika weterynarii. 
Weronika jest trzecim pokoleniem kynologów w rodzinie - Dziadek Jurek - Międzynarodowy Sędzia FCI, wieloletni Przewodniczący Klubu Rottweilera w Polsce, mama- Małgorzata Jurek-Erenska - Międzynarodowy Sędzia FCI. Swoją przygodę z handlingiem rozpoczęła od konkurencji Młodego Prezentera i tak w 1997 i 1999 roku zdobyła tytuł Najlepszego Młodego Polskiego Prezentera i reprezentowała Polskę na IJHC na Crufcie. Na swoim koncie handlera ma conajmniej 50 wygranych BISów na wystawach różnej rangii , wygrane i lokaty na wystawach światowych i europejskich oraz kilkadziesiąt tytułów championa w wielu europejskich krajach . Sztuki handlingu uczyła się od amerykańskich handlerów /John McCarthney, Tom Rapinchuk / - na seminariach , podczas jej pobytu w USA /także handling psów na wystawach/ oraz podczas wizyt w topowych hodowlach europejskich różnych ras. 
Jest jedynym polskim handlerem, który prowadził seminaria i treningi handlingowe za granicą- Szwecja, Włochy, Turcja / zaproszenie od Klubu Terriera w Stanbule/ i Austrii /zaproszenie od Klubu AST/ . W Polsce prowadziła seminaria w ZKWP Warszawa oraz Opole.

https://www.facebook.com/events/1993462667574161/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...