Jump to content
Dogomania

jedzenie, rozrzucam po calym domu!


aga_21

Recommended Posts

[quote name='aga_21']ale jedzenia dostaje tyle co kot naplakal!!
Bo w ogole bardzo bardzo malo je!!!!
nie wiem czy moze boi sie ze ktos mu zabierze to bo [B][COLOR=red]w poprzednim domu inne psy mu podjadaly[/COLOR][/B];/
nie mam pojecia[/quote]

A skąd takie domysły ???

Link to comment
Share on other sites

przewaznie tak jest , że psy sobie podjadają. Trzeba by bardzo pilnować aby tego nie robiły . a juz szczeniaki, uwielbiaja biegac od miski do miski i sprawdzać co ktory ma. Jak dla mnie to całkiem normalne psie zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

hmm.... ja też mam taki problem z moim pieskiem :eviltong: ale znalazłam sposób żeby jadła i nie rozrzucała jedzenia :cool3: po prosu podkładam miskę pod klatkę świnki morskiej i mówię '' masz świnko'' :lol: wtedy Moli zaczyna jeść jak szalona :lol: przepadlisty diabeł i tyle :roll:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja też muszą powiedzieć że moja Belucha to tez świntuch jak je to porozrzuca wokół siebie a jak pije to wielka kałuża zostaje jednakże udało mi się ją nauczyć żeby pozbierała po sobie jedzonko tylko sumienia nie mam co by ją uczyć żeby wodę zlizywała z podłogi tylko pańcio musi latać ze szmatą i wycierać he bo mama się złości :mad:i ja leje mnie ścierą :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moja pudliszonówna to chowa sobie jedzonko :cool3:... Jak dostanie psie biszkopty czy jakieś przysmaki to trochę obgryzie a resztę idzie schować np.w kąt za stolik rtv. I co tu zrobić? A najlepsze jest to że jak mój narzeczony podchodzi do okna nie wiedząc że ona sobie tam coś w tym koncie schowała to Suzi (czyt. szajba) leci zobaczyć czy czasem pan jej nie wszamał :mad:tego co zostawiła sobie na potem :evil_lol:... A tak w ogóle to dała by się na łyso ogolić za białym serem i marchewką...nie mówiąc już na temat cytrusów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...