Jump to content
Dogomania

Wylew u 10-letniego psa


layla254

Recommended Posts

Witajcie mam nadzieje że ktoś mi pomoże bo nie wiem co robić ;( 
19 stycznia nad ranem mój 10-letni pies kundelek dostał wylew i od razu pojechałam z nim do weterynarza. Dostał 4 zastrzyki w tym penicylina i witaminy z grupy B (dodam że nie miał robionych żadnych badań serducho i płuca zdrowe) po 10 dniach dostawania serii zastrzyków poprawiał się jego stan normalnie prosto chodził zachowywał się jak przed wylewem. Po 10 dniach 29 stycznia weterynarz postanowił przepisać mu antybiotyk wraz z witaminą B w postaci tabletek i co drugi dzień dostawał antybiotyk wraz z witaminą a na drugi dzień dostawałby już tylko 2 zastrzyki. Od tego momentu jest nie do zniesienia. Cały czas krąży szuka sobie miejsca nie chce spać w nocy i znów traci równowage. W czwartek 1 lutego weterynarz postanowił wznowić leczenie zastrzykami. Wczoraj weterynarz powiedział że na dzisiaj dać mu antybiotyk a jutro (poniedziałek) zastrzyki ale szczerze powiem że nie widze wogóle poprawy ;( jest z nim coraz gorzej. Teraz prosze doradźcie mi co robić, zmienić weterynarza czy nie ma już dla niego ratunku ? ;(

Link to comment
Share on other sites

Zawsze warto zasięgnąć opinii drugiego weta,zwłaszcza w tak powaznej sprawie.

Konkretnie nic nie mogę więcej doradzić,bo mam za mało danych...skąd wiadomo,że to był wylew,dlaczego nie miał zrobionych żadnych badań,jakie leki dostawał itp.

Nie mów,że "jest nie do zniesienia",bo to on zmaga się z czymś,co dla niego jest 'nie do zniesienia'...Idz do tego drugiego weta,szukaj pomocy dla Przyjaciela...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...