Jump to content
Dogomania

Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(


fizia

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=red]PROSIMY O POMOC W SPRAWDZENIU DOMU!![/COLOR][/SIZE]

Miejscowość [SIZE=5][COLOR=magenta]CHARSZNICA [/COLOR]- [COLOR=magenta]miedzy - MIECHOWEM I WOLBROMIEM[/COLOR][/SIZE]
Na północ od Krakowa

W okolicy są tez takie miejscowości
Strzeżo, Uniejów, Budzyń, Maków, Strzegowa, Wierzchowisko, Książ wielki, Żarnowiec, Kozłów, Gołcza, Wysocice. Trzyciąż, Bydlin

Z Krakowa będzie ok. 40 km

Link to comment
Share on other sites

od razu pomyślalam o Gandzi!!!!:loveu:

tylko ze dopiero dzis :-(wpadlam na tytul / ostatnio w subskrybowanych było troche pracy/

/Gandziu :loveu:witaj witaj sto lat...moja Ty ćwierć :razz:krajanko:loveu:
[B]
w razie takich pilnych pytan / poszukiwan w POLSCE piszcie do mnie na pw lub GG[/B] [B]lub maila[/B] jesli tylko jestem odpowiem z mety - a w Mapie dogo duzo wpisow .no i nie kazdy jeszce obeznany z poslugiwaniem sie nia - choc to bardzo proste

[B][SIZE=4]Z A W S Z E P O M O G Ę !!!! [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

super!!to oby sie udalo domek jak najszybciej sprawdzic..bo pani czeka i niby duzo jest w domu..to by bylo pd razu wiadomo na czym stoimy.:)gandziu fizia podala ci do pani tel to trzeba jej bedzie powiedziec ze najpierw jednak wizyta odbedzie sie bez psiaka bo na poczatku zastanawialysmy sie tez na opcja zeby jechac z gufim od razu bo pani chciala go od razu mowilam jej jak mniej wiecej wyglada i ze ma ok 8lat.ze zostal oddany i mieszkal wczesniej u starszego pana itd.wiec zna histroie.a jesli domek zostanie zatwierdzony to gufi przyjedzie jak najszybciej do niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']super!!to oby sie udalo domek jak najszybciej sprawdzic..bo pani czeka i niby duzo jest w domu..to by bylo pd razu wiadomo na czym stoimy.:)gandziu fizia podala ci do pani tel to trzeba jej bedzie powiedziec ze najpierw jednak wizyta odbedzie sie bez psiaka bo na poczatku zastanawialysmy sie tez na opcja zeby jechac z gufim od razu bo pani chciala go od razu [B]mowilam jej jak mniej wiecej wyglada i ze ma ok 8lat.ze[/B] zostal oddany i mieszkal wczesniej u starszego pana itd.wiec zna histroie.a jesli domek zostanie zatwierdzony to gufi przyjedzie jak najszybciej do niej[/quote]

może lepiej wydrukować zdjęcie Gufiaczka, skoro nie widziała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']może lepiej wydrukować zdjęcie Gufiaczka, skoro nie widziała...[/quote]

jeśli Pani faktycznie Gufiaczka nigdzie nie widziała, to może dobrze by było choć fotkę wydrukowana pokazać:roll:
trzymam kciuki:happy1::happy1::happy1:

Link to comment
Share on other sites

kurcze..nie wiem w takim razie co zrobic..mialam sie dzis odezwac do Pani co i jak i keidy wizyta ewentualna..czy ktos ma tel do gandzi?bo ja mialam zapisany ale gdzies mi sie zapodzial;///a nie wiem czy juz sie z Pania skontaktowala czy nie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...