Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Didol1708

Syberia husky ucieczki

Recommended Posts

witam zostałem szczęśliwym nabywca pieska 4 miesięcznego Syberia husky,mój problem polega na tym że piesek notorycznie ucieka na wieś,piesek ma ogrodzenie oko 50m na 20m i budę kiedy tylko się go wypuści  10 min i psa nie ma,kiedy siedzi w swoim ogrodzeniu strasznie lamentuje i szuka wyjścia,ostatnio prawie powiesił się na płocie,nie reaguje na żadne komendy człowiek go wgl nie interesuje,co zrobić w takiej sytuacji bo ja już jestem bezsilności?  ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To jeszcze szczeniak,on po prostu Cię potrzebuje.Nie zna pewnie jeszcze miejsca,nie czuje się pewnie.Nie możesz dopiero co wziętego pod swój dach szczeniaka trzymać w budzie! Poza tym sądzę,że nie bardzo masz pojęcie o rasie.

Jak mu organizujesz czas? Jak się nim zajmujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hasiory to nie sa psy stworzone do samotnosci. One potrzebuja byc w stadzie. A jesli nie ma psow to jego stadem jestes Ty. Zadnego szczeniaczka NIE WOLNO zostawiac w budzie uprzednio nie oswajajac go z miejscem. On najpierw musi pobyc w domu z Toba. Dopiero potem stopniowo go dajesz do kojca. Hasiory kochaja wolnosc i maja ADHD on cale zycie bedzie chcial uciekac. Tego nie zmienisz, chyba ze mu zapewisz codzienna dawke mega ruchu poza ogrodem. Czyli jako juz doroslego w pelni wyksztalconego (zeby nie pokrzywisc kregoslupa i stawow) zapniesz do sanek albo roweru albo opony - one maja wrodzony ped do pracy. To psy zaprzegowe. One musza cos robic. Cokolwiek. Ale nie siedziec bezczynnie bo zwariuja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×