Jump to content
Dogomania

Potrzebuje pomocy


Recommended Posts

Witam prosze o porade.

Mam 12 letnią sonie mieszaniec amstafa i od jakiegos czasu przestaje chodzic tylnie lapy odmawiaja posluszenstwa i przednie ja tez bolą . dodatkowo juz posikuje nawet w domu nie mam pieniedzy na weterynarza niestety jak moge mojemu psiakowi pomuc zeby sie nie meczyl tak jak do tej pory. Nigdzie jej nie oddam gdyz sam ja znalazlem jak miala ok 2 lat prosze o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale bez weterynarza się nie obejdzie.. Pomyśl na spokojnie na czym można oszczędzić, co sprzedać, skąd pożyczyć..wizyta u weterynarza nie jest sama z siebie droga, niektórzy za samą poradę nie biorą ani grosza od mniej zamożnych osób.. W większości przypadków daje się rozłożyć płatność na raty..Poczekasz za długo - może być za późno żeby psu pomóc, wybaczysz sobie że ją skazałeś na cierpienie skoro tak bardzo ją kochasz? Gdybyś miał to gdzieś to byś nie szukał pomocy..Idź do weterynarza, zobacz co powie, czy można psinie pomóc. Jak sam uczynisz pierwszy krok to z pewnością o wiele większe są szanse, że ludzie będą chcieli pomóc Twojej psinie - ale nikt Cię nie wyręczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...