Jump to content
Dogomania

Biegunka, pomocy :(


Maddlen

Recommended Posts

Witam,

Zwracam się do Was z problemem bo już sama nie wiem co robić. Zacznę od początku. Półtorej tygodnia temu wyciągnęłam mojemu psu kleszcza. Po półtorej tygodnia (w piątek 2016/11/04) pies dostał biegunki. Oczywiście popędziłam z nim do weterynarza. Miał zrobione badanie na babeszioze (wynik wyszedł ok, ale lekarz powiedział, że nie zawsze pierwsze badanie jest miarodajne), został obejrzany z każdej strony i dostał tabletki na biegunkę. Tabletki nic nie pomogły, biegunka utrzymuje się już trzeci dzień. Pies nie ma absolutnie żadnych innych objawów. Jest bardzo energiczny, wesoły, chętny do zabawy. Ma apetyt (chociaż nie wiem czy powinnam go normalnie karmić - pewnie raczej nie). Wodę pije umiarkowanie, ani mniej ani więcej niż zawsze. Sama nie wiem już co robić, czy możliwe żeby mimo wszystko to była choroba odkleszczowa? Jutro pewnie znów pójdę do weta, ale narazie proszę o jakieś rady bo zaczynam świrować :(.

Link to comment
Share on other sites

O 9.11.2016 o 07:51, Lucilla napisał:

No zaiste potrzebny ci lek na swira zmien lekarza i nie czekaj do jutra,ludzie ktorzy nie maja wiedzy medycznej maja pomoc bo im cos pomoglo? to moze byc zupelnie inna choroba zabijesz psa.

Doprawdy pomocna i konstruktywna wypowiedz. Gdybym widziała, że psu dolega coś poważnego byłabym u lekarza natychmiast. Nie liczyłam na to, że ktoś wskaże mi jakieś leki a ja je podam psu, ale istnieją przecież jakieś domowe sposoby radzenia sobie z lekkimi problemami żołądkowymi u psa. Twoja złośliwość wydaje mi się zbędna. I wbrew twoim "rokowaniom" psa nie zabiłam. Zastosowałam się do wskazówek z innego forum i na następny dzień było po problemie. W środę, kiedy tworzyłaś swoje "wypociny" pies był już zupełnie zdrowy.  Tak na przyszłość, jak się na nic mądrego do powiedzenia to czasem lepiej się nie odzywać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...