Jump to content
Dogomania

Jaki odkurzacz wybrać kiedy ma się psa?


lolek12

Recommended Posts

Witam, mam problem z wyborem odkurzacza. Wiadomo jak to jest, gdy ma się psa w domu, czyli sporo sierści i czasem zdarzy się wciągnąć jakaś psią kupę. Myślałem o odkurzaczu wodnym takim jak MPM Bora MOD-17, ale nie wiem jak wygląda sprawa podczas odkurzenia "niespodzianki". Macie jakieś doświadczenie z tym odkurzaczem? Jeżeli nie ten to jaki inny?

Link to comment
Share on other sites

Lolek, nie kupuj żadnych odkurzaczy wodnych to pieniądze wyrzucone w błoto!

sa nieporęczne i szybko sie psują, czesto nie działają jak trzeba. Polecam odkurzacze np samsung workowe. Niedawno kupiłem nowy odkurzacz właśnie tej firmy i super sie sprawuje jak żaden inny.

Kupujac wodny szybko dojdziesz do tego ze to błąd bo odkurzacza używa sie czesto i przygotowanie sprzętu do pracy nie powinno być czasochłonne i problematyczne jak w przypadku tych wodnych gdzie zanim przygotujesz sprzęt to na sama myśl sie odechciewa sprzątania. 

Link to comment
Share on other sites

Testowałam wiele odkurzaczy i powiem jedno - u mnie przy miksie nowofundlanda nie sprawdza się żaden :( Dywan i tak muszę ręcznie szczotką czyścić z sierści, odkurzaczem najwyżej zbieram to, co wyczeszę. Wszelkiej maści turboszczotki, szczotki do sierści itp. poległy :D. Odkurzacz bezworkowy okazał się największą porażką, bo kłaki zapychały wlot do zbiornika. Zgadzam się jednak z przemek511 - najlepszy jest zwykły workowy, o możliwie największej mocy. Wodnego-piorącego nie chciało mi się tak często rozkładać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...