Jump to content
Dogomania

Mój Ukochany:*


sandrulka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']Przepiękne to Twoje psisko :loveu:!

A dlaczego on nosi kolczatkę? Bo to chyba kolczatka jest, prawda?
No i.... ma adresówkę do niej przypiętą? Bo nie dopatrzyłam się takowej...[/quote]


no tak muszę sie przyznac że ma kolczatkę.Ciągnie strasznie ;) a adresówki nie ma. dziękujemy za miłe słowa:) pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Idźcie i fotki mam nadzieje jakieś będą :razz:
U nas ..ehh .. :roll:
Miałam egzamin 6 klas .. trudny, ale temat był fajny .. zwierzęta . ;)[/quote]
no będą fotki będą:) Ale wrzuce je dopiero wieczorkiem bo zabardzo czasu nie będę miała wcześniej.A jak Ci poszedł egzamin?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandrulka']a adresówki nie ma.[/quote] To koniecznie mu kup i dopnij do obroży. Na tak zwany wszelki wypadek. Jakby się nie daj boże zgubił, to szybko wróci do domu, bo ktoś, kto go znajdzie będzie wiedział gdzie go zaprowadzić :)!
A bez adresówki różnie może być... Poczynając od schroniska a kończąc na tym, że ktoś go może przygarnąć i nie szukać domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']To koniecznie mu kup i dopnij do obroży. Na tak zwany wszelki wypadek. Jakby się nie daj boże zgubił, to szybko wróci do domu, bo ktoś, kto go znajdzie będzie wiedział gdzie go zaprowadzić :)!
A bez adresówki różnie może być... Poczynając od schroniska a kończąc na tym, że ktoś go może przygarnąć i nie szukać domu...[/quote]

Mam zamiar mu kupić.Zrobię to jak najszybciej! pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']zmrozilo mnie:cool1: Czemu zakladaszz mu kolce???:-oChciala bys sama to nosic?Moze zaluz sobie na szyje i zobacz jak to przyjemnie:mad::cool1:
Jesli ciagnie to sa bardziej humanitarne metody...:roll:[/quote]
ale nie widziałaś jak on bardzo ciągnie!! dusił się! poza tym próbowałam wielu metod żeby przestał ciągnąc i nic z tego.:-( Raz zerwał smycz i wpadłby na jezdnię !! Poradziłam się weterynarza , poradził mi kolczatkę i od tej pory spacerki są całkowicie inne!! pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Prosze Cie..........
Wet to nie fachowiec od szkolenia..
Probowalas halti???
Moj tez coiegnal jak smok i co?Troche cwiczen z halti i pies ciagnie o 100 procent mniej!Wystarczy chciec...
Jakich metod probowalas???
Wiesz ze kolce moga powodowac problemy z agresja?
Pozatym to zadne rozwiazanie,zdejmiesz kolce i pies i tak bedzie ciagnal...
Spaniele sa za delikatne na takie traktowanie!:-([/quote]


Zastanowiłam się i kolczatki nie używam! Frodo na szczęście był na kolczatce tylko 2 razy.Mamy obroże łańcuszkową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandrulka']ale nie widziałaś jak on bardzo ciągnie!! dusił się! poza tym próbowałam wielu metod żeby przestał ciągnąc i nic z tego.:-( Raz zerwał smycz i wpadłby na jezdnię !! Poradziłam się weterynarza , poradził mi kolczatkę i od tej pory spacerki są całkowicie inne!! pozdrawiam![/quote]
Prosze Cie..........
Wet to nie fachowiec od szkolenia..
Probowalas halti???
Moj tez coiegnal jak smok i co?Troche cwiczen z halti i pies ciagnie o 100 procent mniej!Wystarczy chciec...
Jakich metod probowalas???
Wiesz ze kolce moga powodowac problemy z agresja?
Pozatym to zadne rozwiazanie,zdejmiesz kolce i pies i tak bedzie ciagnal...
Spaniele sa za delikatne na takie traktowanie!:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...