Jump to content
Dogomania

GALERIA....RYSUNKÓW SETERÓW


Świerza&Fox

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulinka18']To ja pozwole sobie wkleić rysunki które rysowałam dla gwiezdnej-wysłanniczki
[/quote]

Kolejne do zapisania sobie na dysku 8)

P.S.
Jakby Wam kiedys zabraklo tematow :wink:

[img]http://milka.net.pl/vega/blue8.jpg[/img]

Pozdrawiam,
Mateusz.

Link to comment
Share on other sites

[quote]To ja pozwole sobie wkleić rysunki które rysowałam dla gwiezdnej-wysłanniczki[/quote]

bardzo ładny ten Twój seter:D
Wklejaj jak najwięcej :P

Mateusz CCS - po 1: dziękuję za docenienie moich wysiłków ;), po 2: napewno umiesz rysować! Juz nie bądź dla siebie taki brutalny 8) :lol: , a co do zdjęcia Twoich seterów, to napewno wezmę to pod uwagę, ponieważ ładne zdjęcia mi się konczą :wink:

pozdrawiam Wszystkich i proszę o więcej rysunków! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']Świerza,rysunki piękne!Czy masz jeszcze jakieś ukryte pasje oprócz rysowania i psów?pochwal się!
zauważyłam, że jesteś z Ostródy,to tak jak ja.[/quote]

Dziękuję pięknie! A moje pasje prócz psów i rysowania to muzyka, śpiew (ale nie są to ukryte pasje, gdyż śpiewam w zespole szkolnym 8) :wink:))

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że na DGM nareszcie jest ktoś z Ostródy oprócz mnie! Jak dobrze nie byc sama! :D

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Ok, moja praca z dzisiaj, trochę się namachałam:evil_lol: I przyznam, że może zacznę się kształcić w tym kierunku:eviltong:
Znając moje zdolności- skromnie powiem, że jsm zachwycona efektem:loveu::loveu::loveu: Troche jescze muszę dopracowac małe szczególy;)
Przed PAŃSTWEM... jak zwykle anglik:cool3:





[IMG]http://i117.photobucket.com/albums/o76/bibahatika/s-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Ok, moja praca z dzisiaj, trochę się namachałam:evil_lol: I przyznam, że może zacznę się kształcić w tym kierunku:eviltong:
Znając moje zdolności- skromnie powiem, że jsm zachwycona efektem:loveu::loveu::loveu: Troche jescze muszę dopracowac małe szczególy;)
Przed PAŃSTWEM... jak zwykle anglik:cool3:


[url]http://i117.photobucket.com/albums/o76/bibahatika/s-1.jpg[/url]


[/quote]
Ala sama sylwetka kapitalna :klacz: Jedyne co bym zmieniła to rodzaj, wręcz gatunek szaty :lol: Angol jest przecież w kropki :loveu:
Potencjał masz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...