Jump to content
Dogomania

staffik i półroczne dziecko


jopers

Recommended Posts

Drodzy dogomaniacy,

od kilku miesięcy bije się z myślami czy staffik i niemowlak to dobre połączenie. Ale zacznę od początku.

Po 11stu latach u naszej bokserki zdiagnozowano chorobe serca i w ciągu dwóch miesięcy od nas odeszła ...Wtedy nasza pociecha skończyła miesiąc. Obecnie ma pół roku i bardzo brakuje mi psa w domu. Przez najbliższe 2,5 roku będę w domu z córeczką, więc teoretycznie mam też czas na odchowanie szczeniaka. Corka nie jest szczegolnie klopotliwym dzueckiem,dlatego zaczelam myslec o kolejnym psie. Jestem ciekawa czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z takim małym dzieckiem i szczeniakiem. Czy nie rzucam się z motyką na słońce, czy przy temperamencie staffikowym da radę to wszystko ogarnąć. Moja bokserka była bardzo żywiołowym psiakiem, przy czym mega pozytywnie nastawiona do ludzi i kochała dzieci. Bardzo chciałam, żeby moja mala wychowała się z psem. Jestem ciekawa jak to u was wyglądało i co o tym myślicie. Zaznaczę, że jestem psiarą od dzieciaka. Kocham psy i pełna rodzina to tylko taka z psem. A czemu staffik? Tą rasą fascynuję się już od wielu lat. Przed bokserką, chciałam staffika, ale wtedy nie było mnie stać na psa z hodowli, więc przygarnęłam bokserke od kobiety, która chciała się pozbyć niechcianego prezentu. Teraz mam własne mieszkanie i stać mnie na psa z rodowodem, chciałam też zacząć przygodę z wystawami. Ale czy nie za wcześnie chce podjąć tą decyzję?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...