Jump to content
Dogomania

Obozy agility KA FORT dla początkujących i średniozaawansowanych


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Sable']Aaaa właśnie, przydałoby się wiedzieć ;)
mam nadzieję, że łącznie 10 GB karty pamięci wystarczy :) będę szaleć z lustrem, uwaga ;)[/quote]

Myślę, że nikomu nie będzie to przeszkadzać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]PATIszon[/B], myśle,że ludziowi :diabloti: też by się przydał trening,bo ludź nie umie rzucać rollerów i pies stwierdzil ze z takim beztalęciem sie nie bawi :diabloti:
Więc jeśli czas i kręgosłup mi pozwoli to chetnie bym sie podszkoliła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Mam małe pytanko do 1szo turnusowych obozowiczów :eviltong:

[url=http://animalia.pl/produkt,2850,66,Trixie_Zabawka_fluorescencyjna_k%C3%B3%C5%82ko.html]Trixie Zabawka fluorescencyjna kółko 13cm - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url]
Czy ktoś ma może takie ringo i go nie używa? Bo mam takie dla mojego kudłacza i zamówiłam drugie, ale nie zdążyło dojść :placz: A potrzebne mi są dwa... Jeśli ktoś posiada to cudo, to byłabym mega wdzięczna, jeśli by mi użyczył na obóz :bigcool: W zamian mam jakieś piłeczki [bez sznurka] i sznurki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sable']To o której w sobotę mamy się stawić?
My już zwarci i gotowi ;)[/quote]

nieoficjalnie wiem, że mamy się zjawić do 14(ale żeby potem nie bylo na mnie :P )
Zabierzcie też coś przeciwko komarom i innym, a także cos już po ugryzieniach, bo podobno jest ciężko...

Link to comment
Share on other sites

Sorry - próbowałam ten post wstawić wczoraj, ale dogomania mi nie chodziła...

Wszyscy powinni byli wczoraj dostać maile z instrukcjami i zakwaterowaniem. Jeśli ktos nie dostał takiego maila, lub ma jakieś pytania, proszę pisać na [email][email protected][/email].

[url=http://maps.google.com/maps/ms?f=d&source=s_d&saddr=G%C3%B3rczewska+60,+Warsaw,+Poland&daddr=O%C5%9Brodek+%22Pod+Sosn%C4%85%22&hl=en&geocode=&mra=ls&ie=UTF8&msa=0&msid=105562854985016956405.00046ed73bdd82dd7d0c0&ll=52.106505,20.11528&spn=0.101216,0.220757&z=12]Tutaj[/url] znajdziecie mapkę dojazdu (instrukce z Warszawy, ale mapka jest interaktywna, więc każdy może sobie ustalić swoje wedle potrzeb).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...