Jump to content
Dogomania

Pointer ALLEGRA Landalena!!!


tongue

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

[quote name='tongue']Pointery to wytrawni biegacze, a przy takim wysiłku jęzor zawsze zwisa.

Może jak byś tak polatała jak moja Mia, też jęzor by ci się wywałił :))))))
:lol: [/quote]

Przyznaj się, że po prostu od małego naciągalaś jej jęzor :wink: . Ale tak na poważnie to moja suczka (kundelek) nawet po przebiegnięciu 15 km przy rowerze nigdy nie miała takiego długiego jęzora, więc może to jakaś cecha charakterystyczna dla pointerów i seterów :roll:


Ja będę w Sopocie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']Moja najbliższa wystawa to Wrocław, czyli u mnie :wink: , ale może bedziemy w Poznaniu na miedzynarodowej - tam sie chyba najpredzej spotkamy.
Pozdrawiam[/quote]

no a ja mam nadzieje ze moze w Lodzi (i nie tylko) w przyszlym roku :wink: (nasza sunia ma dopiero 4 miesiące)

Link to comment
Share on other sites

Tongue coś więcej? Hmm... mój pies to moje rude kochane "maleństwo", które zwie się Rubin (dla wystawców ST'PETERSBURG z Arislandu). Kocha pole i wode, a próby polowe przed nami. :D Mam nadzieje ze zaliczymy... Cóż więcej mam o nim pisać? ...seter jak seter...
Gordonka śpiesz się ze zgłoszeniem do Wrocławia, bo termin tylko do 08.08.05. :wink:
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie córeczkę Tutki i jej nową Pańcię :lol:

Muszę przyznać że właśnie to maleństwo(jako że jedyne z miotu brązowo białe :wink: ) było moim faworytem....

życzymy sukcesów w polu i na ringu i oczywiście mam nadzieję że zobaczymy się na zlocie :drinking:

pozdrowionka
Chapsikowa

Link to comment
Share on other sites

Hej :angel:
Z tej strony Paulina - handlerka siostry Mii - Idy (Aida Landalena).
My tez bedziemy w Sopocie.... ehh pewnie przegramy z siostra chociazby ze wzgledu na zachowanie tego łobuziaka :) Zobaczymy jak to bedzie ;)
[URL]http://landalena.seterkowo.org/foto.php?obrazek=miota/aida/ida5.jpg[/URL]

ps. w hodowli Sulania urodzilo sie 9 slodkich bobaskow z wegierskiego krycia i jutro je zobacze :angel:

Link to comment
Share on other sites

Witam Paulinko!
To bardzo dobrze, że będziemy we dwie na tej wystawie, Bardzo się cieszę i z góry nie przesądzaj kto wygra, bo możesz bardzo się zdziwić.

Tak, wiem że w hodowli Sulania są małe pieski. Na mojej stronie jest link do hodowli Landalena, gdzie jest informacja o tych szczeniaczakch. Od 15 sierpnia będę na urlopie w Koronowie, więc zajadę do hodowczyni by obejrzeć maluchy. Powiedz jej o tym. A teraz zrób zdjęcia i przyslij mi, bo bardzo jestem ciekawa jak wyglądają.

Czy dostałaś mój list na pw? Prosze odpisz mi.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No Mia przynajmniej jest grzeczna :)

Co do wiadomosci - tak, dostalam i odpisalam kilka dni temu, teraz patrze i caly czas jest w folderze "do wyslania" :o Nie wiem dlaczego :-?
Fotki bede mogla zrobic dopiero pod koniec tygodnia/w przyszlym bo dopiero wtedy przyjdzie do nas nowy aparat...
Pani Ania bedzie w Sopocie ze mna, wiec sobie pogadacie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...