Jump to content
Dogomania

Zabawka dla owczarka-niszczyciela


moniaaa0402

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Również mam w domu takiego niszczyciela tyle ze w dozim wcieleniu. Zamiast konga sprawdza się u nas odbojnik do Stara, dla mniejszych psów moze być nawet bałwanek od malucha.Wygląda identycznie a nieporównywalnie tańszy, guma ta sama, no i..nie tak łatwo go zniszczyć. Piesek ma jeszcze do zabawy część z kombajnu niestety nie znam fachowej nazwy tego elementu. Długie takie metrowe wygląda jak kong x ileśtam. Gumowe też trudno zniszczyć.Niestety wszystkie zabawki kupione w zoologicznych mają średnią żywotnośc 10 min

Link to comment
Share on other sites

My tam sznurki - przeciąganki kupujemy i piłeczki z litej gumy i żyją długo:roll:.
Co do zabawek nie do zniszczenia - moje psy sie nudzą tym, ze zabawki nie da sie popsuć... Co to za zabawka, której nie da sie rozwalić na strzępy?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ja mojemu przywiozłem stara oponę od malucha . Pies ma już 4 lata i opona dalej w użyciu bez najmniejszych oznak zużycia :) .Opona za darmo . pies ma radochę , a jak poszaleje z oponą to z psem spokój . najlepsza zabawa to jak zakłada sobie na szyje i biega z nią po ogrodzie . Polecam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...