Jump to content
Dogomania

Zagłodzona jamniczka ma już domek !!!


warsawmoo

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='warsawmoo']I JEST!!! SUNIA MA ZDROWE NERKI!!!!!!!!!! :bigcool: :klacz: :sweetCyb::laola:[/QUOTE]

Super :bigcool::bigcool::bigcool:
Teraz już musi być dobrze. Czekamy na zdjęcia, może cioteczka warsawmoo nie pójdzie sobie spać :evil_lol: i jak dostanie to wstawi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']I JEST!!! SUNIA MA ZDROWE NERKI!!!!!!!!!! :bigcool: :klacz: :sweetCyb::laola:[/quot]


OOO to szybciutko powinna dojśc do formy:lol::lol:,
młodziutka jest i domeczek ma,
i koszyczek ma :loveu:
a znajac życie to
i łózeczko teeż pewnie maa;);)

Na zdjecia czekamy:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Super :bigcool::bigcool::bigcool:
Teraz już musi być dobrze. Czekamy na zdjęcia, może cioteczka warsawmoo nie pójdzie sobie spać :evil_lol: i jak dostanie to wstawi:loveu:[/quote]

Spać nie poszła :eviltong:, zdjęcia dostała :eviltong: ale fotosik nie działa !!!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Uffffffff! Udało się :multi:
[IMG]http://images35.fotosik.pl/65/34d753d0e02e6115med.jpg[/IMG]

Zobaczcie jaką ma lśniącą sierść :loveu:
[IMG]http://images36.fotosik.pl/65/d224377b78f32c21med.jpg[/IMG]

Już się chyba zaprzyjażniła z Herkulesem ...??? :lol:
[IMG]http://images44.fotosik.pl/69/45cc6174321219f5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Spać nie poszła :eviltong:, zdjęcia dostała :eviltong: ale fotosik nie działa !!!! :angryy:[/QUOTE]

No nie możliwe:eviltong:nie poszła spać:evil_lol:

Są zdjęcia, super, dziewczynka wydaje się zadomowiona i już wie, że śpi się na łóżeczku:loveu::loveu::loveu:
Ale ona chudziutka w porównaniu z Herkulesem, ale nowa rodzinka na pewno szybko ją odżywi:p

Link to comment
Share on other sites

Jak widzicie, kochane cioteczki, sunia zadomowiła się całkiem szybko. Jest bardzo wesoła, ufna, przytulasińska i już zakochała się w najstarszej dziewczynce w domu (mającej zaledwie parę latek), zresztą oczywiście z wzajemością:loveu:. Wyniki badań też wypadły pozytywnie, a ja miałam trochę stracha, że niunia ma chore nerki... ufff! Kamień z serca! Zostały tylko te uszy .... Bierze na nie antybiotyk. Ale myślę, że z taką opieką, dadzą sobie z tym radę. Lunę odwiedzają też codziennie Inpektorzy SdZ :loveu:. Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Super, że zostały do wyleczenia tylko uszka, choć to
"upierdliwa":razz: i nawracająca przypadłość przynajmniej u nas, no ale to tak na prawdę nic takiego;) po tym co przeszła. Najważniejsze, że prawidłowo funkcjonują narządy wewnętrzne i że nie ma poważnych schorzeń skóry:lol::lol::lol: Oby szybciutko zapomniała o tym co przeszła, ale już nowa rodzinka na pewno o to zadba:bigcool::bigcool:
Czekamy oczywiście na nowe zdjęcia i dobre wiadomości o suńce. Poproszę uprzejmie, aby odwiedzający Inspektorzy SdZ wymiziali pożądnie Lunę od ciotki Energy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Jak widzicie, kochane cioteczki, sunia zadomowiła się całkiem szybko. Jest bardzo wesoła, ufna, przytulasińska i już zakochała się w najstarszej dziewczynce w domu (mającej zaledwie parę latek), zresztą oczywiście z wzajemością:loveu:. Wyniki badań też wypadły pozytywnie, a ja miałam trochę stracha, że niunia ma chore nerki... ufff! Kamień z serca! Zostały tylko te uszy .... Bierze na nie antybiotyk. Ale myślę, że z taką opieką, dadzą sobie z tym radę. Lunę odwiedzają też codziennie Inpektorzy SdZ :loveu:. Będzie dobrze![/quote]



Naprawdę to wielka radość ,
jamnisiowe dwie mordencje:loveu::loveu:
Trafiła do ludzi ,
którzy maja już wiekowego jamniczka:loveu:
I napewno wiedza
co potrzeba jamniczkowi do szcześcia:lol:!!!
Ale fotek więcej poprosimy:eviltong::lol::lol::lol:.

WARSAWMOO znalazłas w szybkim czasie WSPANIALY DOMEK
dla Jamniczki!!:cunao::cunao:

ale czy ta SdZ musi codziennie bywać????:razz::razz:
wiesz zeby ludziom za bardzo nie dokuczyć:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hogat']Takie zdjęcia to miód na serce :loveu::loveu:
Ależ się cieszę i z tych nerek i z tego, ze już śpi na kanapie przytulona do starszego kolegi
:loveu::bigcool::bigcool::bigcool:[/quote]

[B]A jakie cuda dostałam dzisiaj, ahhh! Napewno by Ci sie jeszcze bardziej spodobaly. Niestety, mam problemy z kompem i dzisiaj ledwo mi sie udalo zalogowac ale nawet polskich znakow nie moge wstawiac bo mi sie zawiesza, takze musicie, cioteczki, poczekac do jutra. Ale moze to i lepiej bo jutro mam zamiar osobiscie sfocic malutka :multi:[/B]
[B]Goraco pozdrawiam wszystkie kochane ciotki. I co? Pewnie wymiziac malutka od Was? Jasne! :loveu:[/B]
[B]Do uslyszenia jutro. Na dzisiaj jestem OFF![/B]

Link to comment
Share on other sites

No tak cioteczka warsawmoo zamiast fotki wstawiać to sobie spać poszła i jeszcze na kompa zgania:eviltong::evil_lol:
Warsawmoo pewnie, że wymiziać i to proszę bardzo mocno:loveu::loveu:
I uprzejmie prosimy jutro o foteczki, bo się nie możemy doczekać, zrób jak najwięcej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo'][B]A jakie cuda dostałam dzisiaj, ahhh! Napewno by Ci sie jeszcze bardziej spodobaly. Niestety, mam problemy z kompem i dzisiaj ledwo mi sie udalo zalogowac ale nawet polskich znakow nie moge wstawiac bo mi sie zawiesza, takze musicie, cioteczki, poczekac do jutra. Ale moze to i lepiej bo jutro mam zamiar osobiscie sfocic malutka :multi:[/B]
[B]Goraco pozdrawiam wszystkie kochane ciotki. I co? Pewnie wymiziac malutka od Was? Jasne! :loveu:[/B]
[B]Do uslyszenia jutro. Na dzisiaj jestem OFF![/B][/quote]

a się droczysz z nami, dooobra czekamy :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...