Jump to content
Dogomania

Bańska Bystrica 3 Maj 2009


Błyskotka

Recommended Posts

[quote name='osobek']co wpisaliście w rubryke Studbook i Nr? I co zazanczyc w wielkości jezeli mam miniaturowego? w tym formularzu nie ma okreslenia miniature.[/quote]

Na początek wolne miejsca - mam do BB.w samochodzie osobowym. Jeśli ktoś chętny , to proszę o kontakt. Możliwy wariant : 2.05 Łódź. 3.05 BB.
A teraz odpowiedź: Nie wszystkie formularze są dla nas klarowne. Najważniejsze do w rubryce 'rasa' wpisać pełną nazwę. A reszta (odnośnie rasy) ma już wtedy mniejsze znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spoko. 'Nie bądź taki Szybki Bill' ;)
Powinno przyjść potwierdzenie,ale nie tak szybko. Sprawdzaj na stronie wystawy, czy Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane. Jeśli tak, to bez paniki. (ale czas jednak leci... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Spoko. 'Nie bądź taki Szybki Bill' ;)
Powinno przyjść potwierdzenie,ale nie tak szybko. Sprawdzaj na stronie wystawy, czy Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane. Jeśli tak, to bez paniki. (ale czas jednak leci... )[/quote]

A jak to sprawdzic czy zgloszenie zostalo zarejestrowane?

Sugerowalam sie waszymi wczesniejszymi postami i myslalam ze powinnam dostac 2 maile- jeden automatyczny i pozniej drugi. dzieki za odp. bede czekac cierpliwie :)

juz wiem jak to sprawdzic :) jestesmy w spisie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja dostałam bodajże po 2 dniach :) Bo to nie automat tylko osobiście to sprawdzają. Hmm a być może przyślą Ci dopiero po świętach! (Oni tam mają też święta, nie? :oops: )[/quote]

Do nas żadne potwierdzenie nie przyszło ale na liście jesteśmy:)
Więc już się szykujemy:)
Będe miała jedno miejsce w aucie (jade sama z dwoma rudymi:)
Jeśli ktoś jest chętny na wspólną podróż zapraszam:) Wyjazd bladym świtem powrót bezpośrendio po wystawie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Do nas żadne potwierdzenie nie przyszło ale na liście jesteśmy:)
Więc już się szykujemy:)
Będe miała jedno miejsce w aucie (jade sama z dwoma rudymi:)
Jeśli ktoś jest chętny na wspólną podróż zapraszam:) Wyjazd bladym świtem powrót bezpośrendio po wystawie:)[/quote]

No to do zobaczenia na wystawie :lol:
--
Czy ktoś się orientuje, czy mozna wszystkie formalności co do Championatu załatwić jakos na wystawie na miejscu? Czy dopiero po wystawie, w Polsce, wysłać pocztą im te pieniądze i originały karteczek i kart? Ktoś może załatwiał to na wystawie od razu, po uzyskaniu ostatniego CAJC/CAC ? Jak długo się wtedy czeka na dyplom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']witam

poszukuję chętnych do busa na wystawe CAC do Bańskiej Bystrzycy 3 maj.


Koszt busa 8 osobowego to ok 600zł

jesli jest ktos chetny to prosze na pw

trzeba sie zdecydować tak do 9 kwietnia, ponieważ trzeba zaplacic zaliczke za busa..

mysle tak 6 osob koszt byłby ok 100 zl od osoby[/quote]

Podnosze :-( Mamy 3 osoby, przyudałaby się chociaż jeszcze jedna :-( !!!

[SIZE=5][COLOR=teal][B]EDIT: Już nieaktualne[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Gdzie jest ta lista wystawców ?
Czy to jest to: [U]Zobraz Online prihlasenych [/U]?
Ja zgłaszałam zwykłą pocztą więc może dlatego nas nie ma.[/quote]

Tak, to jest lista (bez stawek), ale z tego co się zorientowałem jest to lista zgłoszonych i opłaconych zgłoszeń (tzn. takich, co do których oni otrzymali potwierdzenie wpłaty lub wpłatę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ale to sa tylko te drogą elektroniczną posłane.[/quote]

Wrrrrr, po raz kolejny po napisaniu posta wywaliło mnie z dg wrrrrrrrrr

Ale, do tematu:
tytuł może na to wskazywać, aczkolwiek pewne to nie jest. Ponieważ często bawię się słowem, to zwracam uwagę na szczegóły. I tak konstrukcja "Zobraz Online prihlasenych" jest trudna do jednoznacznego zdefiniowania. Może oznaczać zarówno "wykaz zgłoszonych on-line", jak i "on-line wykaz zgłoszonych" ;) A to dwie różne kwestie.
Nie pozostaje nic innego, jak oczekiwanie na coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Bawiąc się słowami można cuda wianki sobie wymyślać. Nie podejrzewam słowaków, że są aż tak zabawowi i bawią się słowami i robią słowne roszady zagadki.
Nie wiem jak u Was mi pojawia się komunikat, w momencie klikania na rozwinięcie tej listy zgłoszeń Online:
"Zoznam obsahuje iba ONLINE prihlásených.
Prihlásený budú v prípade nespárovania platby a prihlášky oslovený mailom."
aro tu masz więcej słówek miłego wieczoru w zabawie słówkami:evil_lol:[/quote]

A miły wieczór pewnie będzie. Dzięki ;)

Widzę, że poszliśmy tą samą drogą. Też wszedłem przed chwilą jeszcze raz na ich stronę i fakt pojawia się taki dodatkowy komunikat, który sugeruje, że to zgłoszenia on-line. Ilość ujętych tam wystawców (ok.800) także może to potwierdzać, bo np. na krajówce w Nitrze było ich ponad 2000.
A co do samego tłumaczenia - też nie myślę żeby Słowacy chcieli się bawić, ale zawsze (w takich sytuacjach) pojawia się pytanie: Co autor miał na myśli ?
Także pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...