Jump to content
Dogomania

BYTOM, 17-05-2009, Krajowa Wystawa Psów


****

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Zgłoszenia przedłużone do 4 maja, można jeszcze na Mp się zgłaszać? Bo tam wczesniej było wyszczególnione, że do 25-tego, a 26-tego ktoś tam jeszcze się załapał.... dziś 29, przyjmą mi ???[/quote]
Ja się załapałam jak 26 wysłałam.
Myślę, ze jak przedłużyli normalne do 4 to MP też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Zgłoszenia przedłużone do 4 maja, można jeszcze na Mp się zgłaszać? Bo tam wczesniej było wyszczególnione, że do 25-tego, a 26-tego ktoś tam jeszcze się załapał.... dziś 29, przyjmą mi ???[/quote]
No skoro zgłoszenia przedłuzone to przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenie wysłałem normalnym listem przez ukochaną naszą Polską Pocztę. Mam nadzieję że doszło. Czy Bytom wysyła jakieś potwierdzenia listownie czy trzeba zadzwonić do nich ? bo wczoraj dzwoniłem zgodnie z ich informacją podana na stronce od 15 do 19 ale nikt nie odbierał.
-------------------------------------------------
Dzisiaj zadzwoniłem ponownie. Pani bardzo miła poświęciła mi wiele czasu i uwagi. Wszystko w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Takie w nim są byki ( literówki ) że nie wiem :mad::mad::mad:.
Ciekawe jak będzie nazwana moja suka w katalogu :diabloti:.
Jak byłam 2 lata temu to też były cyrki bo moją sukę zamiast Fjona to ochrzcili Fajna :evil_lol:.

Rozumiem że czasem zgłoszenie może nie być czytelne ale chyba można od czasu do czasu zajrzeć do kopii rodowodu i się upewnić a nie robić takich byków że nie wiem czy listonosz się połapie gdzie ma dostarczyć pocztę :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Morka']Nie potrafię wejść na ten adres:placz:
Taki ze mnie tępaczek komputerowy:oops:
pomóżcie Ktoś proszę:oops::oops:[/quote]


Proszę ;) [URL="http://www.zkwpbytom.pl/sub/spis_wystawcow.htm"]ODDZIA� BYTOM[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Takie w nim są byki ( literówki ) że nie wiem :mad::mad::mad:.
Ciekawe jak będzie nazwana moja suka w katalogu :diabloti:.
Jak byłam 2 lata temu to też były cyrki bo moją sukę zamiast Fjona to ochrzcili Fajna :evil_lol:.

Rozumiem że czasem zgłoszenie może nie być czytelne ale chyba można od czasu do czasu zajrzeć do kopii rodowodu i się upewnić a nie robić takich byków że nie wiem czy listonosz się połapie gdzie ma dostarczyć pocztę :shake:.[/quote]

Błyskotka, matka mojej suki nazywa się Thornapple Ragtime Blu My Mind, a po wszystkich katalogach wpisują mi Thornapple Ragtime Blu[B]e [/B]My Mind...:evil_lol: Jakby to był bład w zgłoszeniu i rodowodzie...:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...