Jump to content
Dogomania

[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!


natalia_aa

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To mało powiedziane ze wspaniała.
Nie wiedziałam ze jest taka mądra.
To na prawde ideał psa domowego.
Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P

[url=http://www.bono-polska.pl/]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps

Link to comment
Share on other sites

To mało powiedziane ze wspaniała.
Nie wiedziałam ze jest taka mądra.
To na prawde ideał psa domowego.
Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P

[U][url=http://www.bono-polska.pl]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps

Link to comment
Share on other sites

To mało powiedziane ze wspaniała.
Nie wiedziałam ze jest taka mądra.
To na prawde ideał psa domowego.
Na razie kilka bo na złość wyłączyli mi prąd :P

[U][url=http://www.bono-polska.pl]Karma dla psa BONO, karma dla kota PETTY. WITAMY. Karma dla psa, karma dla ps

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie jestem Karolina, ale relacje o Frytce mam codziennie ;)
Sunia nabrała ciałka, pięknie się lśni, nie lubi większych od niej i warczącej nań piesków, poza tym, jak już wiele razy pisaliśmy pies ideał.
Karolina przyjeżdża z Frytą do Gdyni, na wspólny spacer także porobimy pewnie trochę nowych zdjęć... bo na razie nikt o nią nie dzwoni :(

Link to comment
Share on other sites

Emma dzięki, już płakałam że nikt tu nie zagląda :placz:
Natalia zawsze możesz zmienić imię choć dziwiła bym się jakbyś chciała takie fuu :eviltong:

Sunia jest świetna! Choć troche TZ ją rozpieszcza ( troche to mało powiedziane ) a ja z powrotem musze ja uporządkować do ładu ;>
Futerko zaczeło lśnić, odrasta na brzuszku nie widać już tak kości ;)
Ogólnie robi się z niej przyzwoita pannica.
Obszczekała doga niemieckiego i jamniora który miał wkurwa ( jak to jamniory)
:cool3:
Ale ogólnie na spokojne psy jest spokojna.
Spotkałysmy po drodze grupe dzieci ze szkoly to te staneły jak by Fryta chciała je zjeść :razz:
Ale tylko przywitała się i wytarła o jednego kagańcem :evil_lol:
Dzisiaj miałysmy niezłą zabawę w błocie bo śnieg stopniał i poszłyśmy na pole i błotniste tereny :diabloti:
One miały niezły ubaw a ja do tej pory ścieram błoto z paneli :mad:


Frytka ogólnie jest świetnym psem, strasznie przekupuje miną i gestami błagającymi "weź mnie do łózka" albo " daj kawałek".
Dzisiaj sobie zdarła pazurka i krwawi. Chyba na chodniku musiała ale opatrzyłam i jak na razie jest ok ;)
Z kagańcem już chodzi pewnie, biega choć dalej ma minę jakbym jej rodzine wybiła :P Ale cóż musi, czuje się bezpieczniej i mogę ją spuścić bez obaw.
Grzecznie chodzi luzem. Nie interesuję się przechodniami zbytnio.
Jest bardzo grzeczna w domu :loveu:
Taki psi ideał lecz wiadomo to amstaff stanowczość i siła musi być u właściciela.
Dostała dziś chlebka ze skwarkami i mięskiem z kurczaczka ( nie rozpieszczam cii :P ) i zajadała aż się śliniła :loveu:
Tak jedziemy pojutrze do Gdynii i jestem ciekawa jak to będzie...
Dokładniej kto kogo będzie zjadał :razz:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie mało osób tutaj zagląda a przecież z opisu jasno wynika ,że to cudowna sunia. Ciesze się ,że Frytka odżyła u Was Kana. Rozpieszczajcie ją , bo tak naprawdę może dopiero u Was doznaje tyle miłości , której nie miła przez dłuższy czas.
Tez jestem ciekawa tego spotkania , zawsze to nowe doznania / socjalizacja/ w innym otoczeniu i z inną sunią. Czekam na zdjęcia pewnie będą boskie.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś nie może, ktoś się boi, ktoś nie lubi tej rasy ... komuś coś nie pasuje ...
ehh i za co one tak cierpią .. jaką krzywdę wyrządają że człowiek zgotuje im taki los ?

[B]agaga21 [/B]ja to rozumiem ;) Tak samo jak Emme czemu nie może...
A takich bid ciągle przybywa a domków braknie :shake:

I znowu czytałam o amstaffie do uśpienia bo pogryzł dziecko ... ehh i wszystko jasne :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kana ja mieszkam na 4 pietrze , w tej chwili schodzenie czy tez wchodzenie z Emma to trwa półgodziny, na dworze zanim zrobi krok to lecą minuty . Ma problemy z łapami . I tak dziekuje bogu ,że jeszcze chodzi o własnych siłach. Nie wyobrażam sobie jak będę ja znosiła na rekach z 4 pietra /waży 45 kg./ Ładuję w nią preparaty na stawy i non stop jest na zastrzykach przeciwbólowych .

Wyciągałam rottki ze schronisk i były u mnie na tymczasie , ale Emma / nie to że była agresywna/ tylko wycofywała sie psychicznie jak miałam jakąś bidę w domu. Dostawała mi ataków padaczki. Dlatego nie mogę mieć drugiego psa w domu.

A co domków dla amstaffów to samo mamy problem z rottkami w potrzebie. Trudno jest o domy , ale okazuje się ,że trzeba byc cierpliwym, na pewno dla Frytki jest gdzieś domek , tylko ta osoba musi trafic na jedno przynajmniej jej ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Fryta dzisiaj była z nami na wspólnym amstaffowym spacerze. Najmniejsza a najgłośniejsza. Do kłótni między psami pierwsza. Jest do opanowania, ale nie da się ukryć, że biegające i bawiące się towarzystwo ją denerwowało, zdecydowanie woli człowieka i większość spacer biegała głównie wśród ludzi ;)

Opinii o niej nie zmieniłam, bardzo fajny pies, rewelacyjnie skupia się na człowieku nawet w sforze psów, także jak ktoś ma ochotę pobawić się w PT to polecam ;) Fryta świetnie nadawałaby się do kogoś, kto uprawia jakiś sport np jogging, sunia pięknie biega przy nodze. Dobrze poradziła sobie też w high jump'ie, bardzo jej się podobało skakanie do gryzaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak tak jesteśmy padnięte na ryj ;)
Fryta "zdechła" mi już w autobusie na moich kolanach ... :razz:
Przekomicznie to wyglądała jak się polozyła połową ciała na mnie, głowa w bok i śpi :loveu:

Na początku fakt był mały problem, Fryta ze strachu przed obcymi i wiekszymi psami warczała i szczekała. Później się uspokoiła już w lesie ale gdy psy się szamotały to ona zaraz odbiera to na "atak" i próbuje gryźć.
Ale zaraz po ochrzanie zostaje ;)
Ogólnie nie lubi towarzystwa natrętnych i szczekających psów.
Moja mała która jest spokojna jej nie przeszkadza bo jej nie włazi w drogę.
Co tu mówić cały urok amstaffa ;)
Ale za to kocha towarzystwo ludzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie krzycz na mnie, ja tylko pośrednicze! Na Nafi krzycz :evil_lol:
Dostałaś zdjęcie i nie wstawiasz, to ja wstawię (małe próby "spring pole".... nawet się to Frycie podobało i nakręcił się na gryzak bardzo szybko...)

[URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/10/a9cbb483.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...