Jump to content
Dogomania

Krajowa Radom 24.05.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

[quote name='Guciek']A my Dosk 1/1, CWC, NSwR, BOB, ale byliśmy sami ;-) Uroki posiadania rzadkiej rasy:evil_lol: [/quote]

My również rzadka rasa :diabloti: (kelpie), więc w debiucie wystawowym mamy najlepszego juniora i rasę w konkurencji 1/1 :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Goshka dziękuję bardzo :loveu:..moja moja... zobaczymy co z niej wyrośnie...
z tego co mi wiadomo pierwsza :razz: w Polsce... zakładam, ze rasa będzie się u nas podobać, bo ja zakochałam sie na zabój na Światówce i nie spoczęłam póki nie osiągnęłam celu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cervarius']ja też właśnie jak apacz wyglądam, bałam sie że mojej łaciatej gończej bernence będzie gorąco, ale ona pod koniec, to nawet uciekała z tego cienia i specjalnie na słoneczku się kładła :roll:[/quote]

Cervarius, to Twoje było to cudo???:loveu:
Piekna suczka, naprawdę śliczna i chyba pierwszy przedstawiciel tej rasy w Polsce, czy sie mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cervarius']Goshka dziękuję bardzo :loveu:..moja moja... zobaczymy co z niej wyrośnie...
z tego co mi wiadomo pierwsza :razz: w Polsce... zakładam, ze rasa będzie się u nas podobać, bo ja zakochałam sie na zabój na Światówce i nie spoczęłam póki nie osiągnęłam celu :p[/quote]
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba widziałam was w Łodzi przy ringu przygotowawczym, przed finałami. Rozmawiałaś z panią od amstaffów.[?]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba widziałam was w Łodzi przy ringu przygotowawczym, przed finałami. Rozmawiałaś z panią od amstaffów.[?][/quote]


tak jest z Panią Anią - to my :lol:
a może ktoś ma zdjecie mojego łaciatka, bo ja jak zawsze bez aparatu...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Tak jak pisałam mam zdjęcia z finałów w tym wszystkie pudła (jak ktoś kojarzy taką sprinterkę przełajową przez cały honorowy co latała - to byłam ja :evil_lol:).
Jutro zacznę wstawiać.

Ja najbardziej jestem na siebie zła że krem z filtrem miałam w torebce... A teraz na prawej ręce pęcherze, z nosa zdarłam właśnie kawał czegoś co było kiedyś skórą i wyglądam jak miss apaczów:angryy:[/quote]


Mi spiekło prawą połowe, ale obyło się bez bąbli i zdzierania skóry :evil_lol::evil_lol:
za to moja piękna linia podkreślająca gdzie kończy się rękaw jest coraz lepiej widoczna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

i ja sie pochwale:
Wczoraj na wystawie w Radomiu Bimek uzyskal tytul NDPwR- i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu :)
[URL=http://img35.imageshack.us/my.php?image=98337174.jpg][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/98337174.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']To moje nie były piękne? :mad:
A ja się tak namęczyłam :mad:

[SIZE=1]Żarcik :eviltong:[/SIZE][/quote]

Piękne, ale nie ma tam mojej rasy :evil_lol: i czekam dalej ;).
A ten erdelek baaaardzo mi się na finałach podobał :loveu: ślicznie się prezentował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']
A ten erdelek baaaardzo mi się na finałach podobał :loveu: ślicznie się prezentował.[/quote]
Miód na moje serce - dzięki wielkie! :loveu: Prawdę mówiąc, to był pierwszy raz w naszej karierze w Polsce, gdy nie zostaliśmy zauważeni na grupie... Zawsze wcześniej byliśmy wybierani przynajmniej do finałowej szóstki... Ale za to zrewanżował się trochę mój Guinness w konkurencji na najlepszego psa oddziału radomskiego, za co otrzymaliśmy całą masę pięknych i ogromnych pucharów! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Tak jak pisałam mam zdjęcia z finałów w tym wszystkie pudła (jak ktoś kojarzy taką sprinterkę przełajową przez cały honorowy co latała - to byłam ja :evil_lol:).
Jutro zacznę wstawiać.[/quote]
Viris, nie żebym Cię próbowała pogonić, bo na te najlepsze w życiu rzeczy zawsze trzeba trochę poczekać ;) , ale już pojutrze jest... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...