Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkowego Krasnala....


Gosia2406

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']o matko ona jak kg cukru wazy:evil_lol: wazne ze zdrowa:loveu:[/quote]
Kilo cukru plus cukierniczka :evil_lol:.Zdrowa,wesoła i rozbrykana,i właśnie kończy jej się pierwsza cieczka.Tylko ząbki nadal nie chcą wypadać,a stałe już są więc nie unikniemy narkozy w klinice niestety,bo nasza pani wet nie chce się tego podjąć u siebie ze względu na wagę Neli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Cześć Gosiu :loveu:
Świetne fotki :loveu: Neli była taka malutka... A teraz dzięki wam jest już większa i zdrowa, po prostu jest szczęściarą:loveu:[/quote]
Dzięki Paulinko,pomału myślimy o koleżance dla Neli,ale takiej z prawdziwego zdarzenia,z rodowodem,marzy nam się zawojować Niemieckie wystawy :loveu:.Dużo się nauczyliśmy,dzięki Neli i wam,mamy nadzieje nauczyć się więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']O widze że w następnym domku pojawi sie drugi yoreczek:multi::multi::multi:.
Ja jakbym tylko mogła to sprawiła bym sobie jeszcze jednego:oops:[/quote]
Nie tak szybko,ale napewno się pojawi.Ewuś ja nie widzę problemu :cool3:,jeden w tą czy jeden w tamtą:evil_lol:.Jak są możliwości finansowe to czemu nie :cool3:.A my właśnie pracujemy nad tymi możliwościami,więc jeszcze musimy poczekać,z rok napewno więc będę miała wystarczająco dużo czasu na wybór hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Neli 3dni temu skończyła się cieczka.Ten jej ,,guziczek'' :evil_lol: z powrotem zrobił się malutki,ale cycuszki nadal sterczą(gruczoły mleczne trochę powiększone jak podczas cieczki),zupełnie nie wiem czemu.Czy to normalne?Szczenna nie jest na 100%,pilnowałam jak oka w głowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Neli 3dni temu skończyła się cieczka.Ten jej ,,guziczek'' :evil_lol: z powrotem zrobił się malutki,ale cycuszki nadal sterczą(gruczoły mleczne trochę powiększone jak podczas cieczki),zupełnie nie wiem czemu.Czy to normalne?Szczenna nie jest na 100%,pilnowałam jak oka w głowie.[/quote]
Gosie ńko pilnuj teraz żeby ni miała przypadkowo ciąży urojonej:shake:.Nie pozwól znosić jej pluszaków do swojego legowiska,mniej cułości w stosunku do psiaczka i jeżeli nic się nie zmiejszy to trzeba będzie iść do weta .Pewnie coś poda.Nie doprowadź do tego aby pojawiło się mleczko w cycuszkach:shake:.
A tak wogóle to witamy się wieczornie.
Gosieńko co Neli jada?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Gosie ńko pilnuj teraz żeby ni miała przypadkowo ciąży urojonej:shake:.Nie pozwól znosić jej pluszaków do swojego legowiska,mniej cułości w stosunku do psiaczka i jeżeli nic się nie zmiejszy to trzeba będzie iść do weta .Pewnie coś poda.Nie doprowadź do tego aby pojawiło się mleczko w cycuszkach:shake:.
A tak wogóle to witamy się wieczornie.
Gosieńko co Neli jada?[/quote]
Nie nosi pluszaków.Zachowuje się normalnie,tzn.tak jak zwykle.Jedynie co się zmieniło to to że podczas cieczki obsikiwała każdy krzaczek i każdą wyższą trawkę które spodkała na swej drodze i tak już zostało.Je karmę rojala dla yorków do 10miesiąca,a na obiadek żeby nie żebrała przy stole dostaje konserwę cesara(1 puszka starcza jej na 3 dni)..Rojalka odmieżam kieliszkiem do wódki,takim pospolitym,nie wiem ile się tam mieści,ale gdzieś na dogo wyczytałam że jak się nie ma miarki to taki kieliszek może być(nie daje jej pełnego,bo przecież dostaje jeszcze konserwę), ale tej porcji czasami nie zjada,a żadko kiedy jej brakuje do wieczora.W niedzielę zamiast konserwy dostaje kurczaczka lub kaczuszkę(oczywiście samo mięsko z marcheweczką)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Nie nosi pluszaków.Zachowuje się normalnie,tzn.tak jak zwykle.Jedynie co się zmieniło to to że podczas cieczki obsikiwała każdy krzaczek i każdą wyższą trawkę które spodkała na swej drodze i tak już zostało.Je karmę rojala dla yorków do 10miesiąca,a na obiadek żeby nie żebrała przy stole dostaje konserwę cesara(1 puszka starcza jej na 3 dni)..Rojalka odmieżam kieliszkiem do wódki,takim pospolitym,nie wiem ile się tam mieści,ale gdzieś na dogo wyczytałam że jak się nie ma miarki to taki kieliszek może być(nie daje jej pełnego,bo przecież dostaje jeszcze konserwę), ale tej porcji czasami nie zjada,a żadko kiedy jej brakuje do wieczora.W niedzielę zamiast konserwy dostaje kurczaczka lub kaczuszkę(oczywiście samo mięsko z marcheweczką)[/quote]
To chyba i tak zjada więcej od Tośka:-(.Ja już nie mam siły do tego małego padalca:mad:.Dzisiaj nawet wykręcił mordke od kurczaczka:shake:.O royalku to ostatnim czasy już mogłam zapomnieć.Musze chyba kupić mu jutro tego cesarka.
Cze Gosiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']To chyba i tak zjada więcej od Tośka:-(.Ja już nie mam siły do tego małego padalca:mad:.Dzisiaj nawet wykręcił mordke od kurczaczka:shake:.O royalku to ostatnim czasy już mogłam zapomnieć.Musze chyba kupić mu jutro tego cesarka.
Cze Gosiu:loveu:[/quote]
Cześć Ewciu,a ja już myślałam że Neli tak mało je.A jeśli chodzi o Cesarka ,to najbardziej lubi takiego z sosikiem,tzn.w puszcze jest konserwa pokrojona na kawałki i to jest zalane sosem,bo te zwykłe Cesarki nie zabardzo chce jeść(jak nie dostanie nic innego to i to zmęczy).Właśnie teraz męczy się z kawałkiem skrzydełka z kurczaka(surowe),pół dnia podchodziła do niego i właśnie niedawno odważyła się za nie wziąść.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...