Jump to content
Dogomania

Sezon wystawowy 2009


Anna Rapp

Recommended Posts

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/eb1cf4293914d3c9med.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#006400]Espinosa Zorrazo ( Tequila ) Amarillo Canis Marinus ( Maryl )[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Witam miłośników Hiszpańskich Psów Wodnych:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Nasze blizniaki w dniu swoich drugich urodzin ukończyły Championaty :[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Aqua Canis Marinus ( BEZA ) Champion Chech!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Amarillo Canis Marinus ( Maryl ) Champion Polski!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]Aqua Canis Marinus :[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=royalblue][U][COLOR=navy]10 stycznia 2009 Krajowa Wystaw Psów Olomouc[/COLOR] [/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa championów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia: Bożena Ovsena CZ.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Osiągnięcia : oc.doskonała , lok.1 , [B]CAC , BOB[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][U]24 stycznia 2009 Międzynarodowa Wystaw Psów Trenczyn [/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa championów[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia: Jana Janekova SK[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Osiągnięcia : oc.doskonała , lok.1, [B]CAC , CACIB , BOB[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][U]07.02.2009 Międzynarodowa Wystaw Psów Brno [/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa championów [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia : Jana Jaśkova[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Osiągnięcia : oc.doskonała , lok.1[B] CAC , CACIB , BOB ,CRUFT[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][U]08.02.2009 Międzynarodowa Wystawa Psów Brno[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa championów [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia :MVDr. Jindřiška Bendová[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Osiągnięcia : oc.doskonała , lok.1 [B]CAC , CACIB , BOB [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]Amarillo Canis Marinus[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][U]08.02.2009. Międzynarodowa Wystawa Psów Rzeszów [/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa pośrednia[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia : Zsolt Lakodi[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]osiągnięcia : oc.doskonała,lok.1 ,[B] CWC ,CACIB [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]



[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Mamusia blizniaków Tequila w doskonałej kondycji :[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][U]08.02.2009. Międzynarodowa Wystawa Psów Rzeszów[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]klasa championów [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]sędzia : Zsolt Lakodi[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]osiągnięcia : oc.doskonała,lok.1 ,[B] CWC ,CACIB , BOB[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]To dobry początek Nowego Roku 2009 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]Gratulacje dla Bezy i jej właścicieli !!! Małgosi i Zygmunta Jakubas.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]od lewej : Tequila , Ania i Maryl ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/FONT][IMG]http://images43.fotosik.pl/60/7801cc70c38f10afmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Asiaczku,
Dziękujemy,
Maluszki urodzą się w połowie czerwca ( mam nadzieję ) , usg robimy za 10 dni. W moim odczuciu Tequilka jest w ciąży:lol:.

[quote name='Asiaczek']Super zaczęty sezon! Gratulacje dla Nowych Championów i ich Właścicieli!

A na kiedy macie poród? U Ciebie w hodowli będa Maluchy?

Pzdr.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

To prawda, szybciutko zleci.
USG robimy 14 maja,zdjęcia Tequilki będą napewno.
Dziękuję bardzo
i do szybkiego zobaczenia.

[quote name='Asiaczek']Wbrew pozorom, to juz niedługo...

Wrzucaj od czasu do czasu jakies info o ciąży, może tez jakies foteczki "ciężarówki"...

Mocno trzymamy kciuki!

Pzdr.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

My nie będziemy , jedziemy na wakacje na Sardynię.
Wrócimy 12 września.
Może Alvaro? albo Beza? zapytam.

Przy okazji :
[SIZE=3]Alvaro Canis Marinus " Grivus" na Międzynarodowej Wystawie w Łodzi skończył Championat Polski, uzyskał tytuł BOB wygrywając z pieskiem w klasie championów:multi::multi::multi:.[/SIZE]
[SIZE=3][IMG]http://images37.fotosik.pl/114/92b6daf988be8701.jpg[/IMG][/SIZE]


Będzie
[quote name='Marta&Karmen']A tak ap ropo sezonu wystawowego '09 - czy któryś z hiszpańskich pojawi się na klubowej w Warszawie? (13.09)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam serdecznie.
Sezon wystawowy 2009 zakończyliśmy na dwudniowej Wystawie Psów w Niemczech Friedrichshafen 2009 ( CACIB i CAC ).
Amarillo Canis Marinus nasz " Marylek " wystapił w klasie championów zdobywając o.doskonałą , CACIB i CAC. Oceniany przez holenderską sędzinę w sobotę Frau Theresa Stuifbergen-Hoetjes i niemieckiego sędziego w niedzielę Herr Josef Pohling został wybrany 2 razy BOB!
Hug Me Zorrazo " Chika " w klasie szczeniąt otrzymała perfekcyjny opis z podkreśleniem bardzo dobrego charakteru i ocenę : VV1 - wybitnie obiecująca. Chikusia przy sprawdzaniu uzębienia wycaławała sędziego, była tak radosna i wesoła na ringu,że widzowie usmiechali się razem ze mną, a ja podziwiałam jej zachowanie. To był jej debiut na ringu wystawowym i wiem,że bieganie w kółko traktuje jak dobrą zabawę.

Marylek ma już na swoim koncie niemieckie 2XCACIB i 1CAC, mam nadzieję,że na początku przyszłego roku ukończymy Championat Niemiec.

...szkoda,że zabrakło naszej TEKILKI :((

stawka perro's
Psy
klasa pośrednia:

Fuego del Norte's Alano
Duende Aquas Arriba

Klasa otwarta:
Unna's Una Bueno

klasa Championów:
Amarillo Canis Marinus


Suczki

klasa szczeniąt
Hug Me Zorrazo

klasa otwarta:
Aqualines K'laguna de Gallocanta
Cana de Valdeperales

Serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aniu, ja też mam problemy ze wstawianiem fotek. Na moim kompie żaba nie działa, na netbooku - działa, ale to taki mały ten komputerek, że jak wczoraj późno w nocy wstawiałam fotki, to tak się umęczyłam, że potem spałam do 7.00 (!) rano!!!!! A powinnam wstać o 5.00. dobrze, że psy wytrzymały...
Będę testowała jeszcze komputer Jacka.

Zajrzyj proszę do mojej Galerii, bo wczoraj nasze koleżanki z Dogo wstawiły instrukcję wstawiania fotek z innej przeglądarki niż Imageshack, czyli z Photobucket'a.
Jeżeli nie za bardzo zrozumiesz instrukcję, to wyślij mi na maila. Posiedzę i do końca tego tygodnia na pewno wstawię i Twoje fotki.:lol:Jestem ich bardzo ciekawa.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam śliczne zdjecia od Ani i bardzo mocno - g r a t u l u j ę s u k c e s ó w ! ! !
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/232/0a16a8aadea95059med.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/119/83ecd0d8f230cf97med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...