Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

[quote name='aneczka23']My się tutaj witamy u laski. Widzę, że nie tylko nas na dogo nei widziano ;)
Gratulację z postępami. Kliker jest super pomocny przy nauce sztuczek i jakiś precyzyjnych komend. Aczkolwiek moje kundle ostatnio są zaniedbane bardzo w kwestii szkoleń. Ach zazdroszczę cierpliwości i czasu :eviltong:[/QUOTE]

a ja właśnie byłam u Ciebie :evil_lol:
czasu nie mam zbyt dużo, ćwiczymy krótkimi seriami, bo Yana szybko się nudzi:razz:, ale ostatnio ćwiczę z nią przed kolacją, jak jest głodna wtedy ma dużą motywację :evil_lol: nauczyla się też ostatnio szczekać na komendę, oj nie było łatwo... ona mało szczeka i tylko wtedy gdy jest zdenerowwana, a tu pancia chce na komendę :crazyeye: ale idzie jej coraz lepiej :lol:

a zapomniałam się pochwalić, że mamy już przydomek hodowlany. Muszę wziąć się za projekt stronki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata_Roki']Oo będą poYankowe maluchy [?] :loveu::loveu:

Ja się piszę na szczeniora,jak nie teraz to kiedyś :diabloti::loveu:[/QUOTE]

mam nadzieję, że będą w przyszłym roku :lol:

a teraz robię casting na tatusia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']
a zapomniałam się pochwalić, że mamy już przydomek hodowlany. Muszę wziąć się za projekt stronki :lol:[/QUOTE]

:laola:

:beerchug:

jak stronka będzie gotowa to koniecznie zaprezentuj nam tu link do niej
a jak brzmi przydomek?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

hmm... koncepcje były różne, rózne propozycje też zgłosiłam, ostatecznie zostało przyjęte : [B]Ginger team[/B]. To na cześć mojej rudej małpy, która zapoczątkowała to bokserowe szaleństwo w moim domu i zmieniła nieodwracalnie moje życie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]Ginger team-fajnie:loveu:[/B][/I][/COLOR]

[I][B][COLOR=blue]No to czekam na casting na tatusia:cool3:[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]kogo bierzesz pod uwagę:cool3:[/COLOR][/B][/I]


[/QUOTE]

poważnie zastanawiam się nad Hannibalem Optima grata :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']poważnie zastanawiam się nad Hannibalem Optima grata :razz:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]Mi się podoba:loveu: nawet bardzo :D, jest po wspaniałym Ego (') jednym z moich ulubionych psów, zresztą cały rodowód ma super. Daje ładne szczenięta, w Twoim wypadku tylko żółtte:evil_lol:. No i mieszka dość blisko, a to też ważne , przynajmnej za pierwszym razem.

Kogo jeszcze bierzesz pod uwagę:cool3:

Ja to najszybciej szczenięta bokserskie będę miała za 2 lata, więc będę Cię tu wirtualnie wspierać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]Mi się podoba:loveu: nawet bardzo :D, jest po wspaniałym Ego (') jednym z moich ulubionych psów, zresztą cały rodowód ma super. Daje ładne szczenięta, w Twoim wypadku tylko żółtte:evil_lol:. No i mieszka dość blisko, a to też ważne , przynajmnej za pierwszym razem.[/B][/I][/COLOR]

[I][B][COLOR=blue]Kogo jeszcze bierzesz pod uwagę:cool3:[/COLOR][/B][/I]

[I][B][COLOR=blue]Ja to najszybciej szczenięta bokserskie będę miała za 2 lata, więc będę Cię tu wirtualnie wspierać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/I]
[/QUOTE]

wirtualne wsparcie bardzo mi się przyda :evil_lol: muszę wogóle porozmawiać o szczegółach z kimś doświadczonym, żeby się dobrze na te dzieci dobrze przygotować :evil_lol:
myślałam jeszcze o psie z austriackiej hodowli (von lustig chyba) też jest zdaje się po Ego. A z polskich hodowli myślałam o Geo. Ponieważ chcę żółte szczeniaki, pręgusów na razie nie biorę pod uwagę.

A może znasz jeszcze jakąś zagraniczną, ale nie za daleko położoną hodowlę z ładnym żółtym reproduktorem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']wirtualne wsparcie bardzo mi się przyda :evil_lol: muszę wogóle porozmawiać o szczegółach z kimś doświadczonym, żeby się dobrze na te dzieci dobrze przygotować :evil_lol:
myślałam jeszcze o psie z austriackiej hodowli (von lustig chyba) też jest zdaje się po Ego.
:shake: [COLOR=Blue][I][B]to nie ta klasa, Tiwaz dCdI, bo o niego Ci chyba chodzi:cool3:
strasznie masywny pies i to w złym tego słowa znaczeniu- nie polecam.
A jak będizesz zaglądać jeszcze na stronkę hod. v. Lusting, to w galerii możesz zobaczyć pochodzcą z mojej hodowli Dulcyneę Eksodus- córkę Bonity :)
Juvenal v. Lusting jest śliczny- ale pręgowany:p
[/B][/I][/COLOR] A z polskich hodowli myślałam o Geo. Ponieważ chcę żółte szczeniaki, pręgusów na razie nie biorę pod uwagę.

A może znasz jeszcze jakąś zagraniczną, ale nie za daleko położoną hodowlę z ładnym żółtym reproduktorem :roll:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][I][B]Resztę napiszę za chwilę..[/B][/I].:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']A z polskich hodowli myślałam o Geo. Ponieważ chcę żółte szczeniaki, pręgusów na razie nie biorę pod uwagę.
[/QUOTE]
[B][COLOR=Blue][I]Geo jest b. ładny ma fajny rodowód:loveu:, ale ma taki czarny nalot na sierści który przekazuje żółtym szczeniętom, bardzo mi sie ten nalot nie podoba, dlatego wybrałabym go jedynie dla pręgowanej suki:eviltong:.
Pomijając to piękny jest:loveu:

W Polsce jest jeszcze jeden interesujący pies...
[/I][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobry......ja z klikerem będę musiała z TZ-tem sprówać a nóż uda się jak u Yany:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

jeśli chcesz trenować na TZ to polecam książkę "Najpierw wytresuj kurczaka", autorka (nazwiska nie pamiętam) twierdzi, że poprzez kształtowanie i pozytywne wzmocnienia da się wytresować wszystko...od delfina, po dziecko i faceta :evil_lol: ja nie próbowałam z TZ, bo cierpliwości starcza mi jedynie na psy :evil_lol:

... no i Twój TZ musi być łakomy na smaczki, żebyś go mogła nagradzać... no chyba, że wymyslisz jakąś inną nagrodę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][COLOR=blue][I]Geo jest b. ładny ma fajny rodowód:loveu:, ale ma taki czarny nalot na sierści który przekazuje żółtym szczeniętom, bardzo mi sie ten nalot nie podoba, dlatego wybrałabym go jedynie dla pręgowanej suki:eviltong:.[/I][/COLOR][/B]
[I][B][COLOR=blue]Pomijając to piękny jest:loveu:[/COLOR][/B][/I]

[I][B][COLOR=blue]W Polsce jest jeszcze jeden interesujący pies...[/COLOR][/B][/I]
[/QUOTE]

tak, chodziło mi o Tiwaza, na zdjęciach wygląda ładnie, ale rzeczywiście nikt z moich znajomych nie widział go na żywo :roll:
dzięki za informację, w takim razie skreślam go z listy kandydatów, odpadł w przedbiegach :evil_lol:
o tym nalocie Geo mówiła mi także hodowczyni Yany, a szkoda bo mi się bardzo podoba

a jakiego jeszcze psa masz na myśli :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']jeśli chcesz trenować na TZ to polecam książkę "Najpierw wytresuj kurczaka", autorka (nazwiska nie pamiętam) twierdzi, że poprzez kształtowanie i pozytywne wzmocnienia da się wytresować wszystko...od delfina, po dziecko i faceta :evil_lol: ja nie próbowałam z TZ, bo cierpliwości starcza mi jedynie na psy :evil_lol:

... no i Twój TZ musi być łakomy na smaczki, żebyś go mogła nagradzać... no chyba, że wymyslisz jakąś inną nagrodę :diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Spoko jestem kreatywna:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No proszę hodowla ruszyła pełną parą. Przyszła mamusia już pewnie też się nei może doczekać. To trochę jak z afrykańskimi plemionami - starszyzna wybiera kandydata dla Pani Młodej :eviltong:
Podoba mi się bardzo Wasz przydomek. Życzę wielu sukcesów hodowlanych Madziu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka23']No proszę hodowla ruszyła pełną parą. Przyszła mamusia już pewnie też się nei może doczekać. To trochę jak z afrykańskimi plemionami - starszyzna wybiera kandydata dla Pani Młodej :eviltong:
Podoba mi się bardzo Wasz przydomek. Życzę wielu sukcesów hodowlanych Madziu.[/QUOTE]

dzięki Aniu :loveu:

przyszła mamusia nie wie co się święci, mam nadzieję, że wybrany narzeczony przypadnie jej do gustu :evil_lol:
myślę, że będzie jednak zadowolona, bo jeśli moje plany hodowlane wypalą, to postanowiłam, że zostawimy jednego szczeniora, więc będzie miała towarzystwo. Już się nie mogę doczekać kiedy będę miała dwa boksery :multi:

Link to comment
Share on other sites

poranne rozmowy :diabloti:

- Yana! wstawaj, idziemy na spaceeeerek...
- jaki spacerek ?! czy ty wiesz która jest godzina ???

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1453/obraz003oxq.jpg[/IMG]


- Yana wstawaj, chodź na siku
- ja tam jeszcze wytrzymam

[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4725/obraz005g.jpg[/IMG]


- Yana idziemy :mad:
- to se idź :cool3: ja tam zostaję pod kołdrą...

[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5052/obraz004j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']

a jakiego jeszcze psa masz na myśli :razz:[/QUOTE]

No dla mnie najlepszą partią bokserską w okolicy jest Guess di Casa Vernice:razz: może nie jest sam w sobie cud miód i orzeszki(ale nie można mu również szczególnie wiele zarzucic), jego rodowód:mdleje:dla mnie - super! . Uwielbiam hodowlę d'Jandilla, Daniela matka Guessa- suka jak marzenie:loveu:. Brat Guessa Gladiator to ojciec całej plejady gwiazd z hod Nor Dom w tym Germiony - tegorocznej Zw.Św. i rasy!. A Jego siostra Great Promise:mdleje::evil_lol:.
Cała hodowla Via Aveling jest oparta na córce Danieli- Forza Romie w tym Via Aveling Dragonda- tegoroczna zw Atibox-u, A Zw.Świata Brait's Flash to czyja córka:cool3:-no Danieli oczywista:diabloti:.
Dla mnie linia Danieli ( [B]Saviero di Soragna[/B]) to najlepsza aktualnie bokserska linia:loveu: no ale wiadomo - każdy ma inne zdanie:diabloti:.
Po co szukać gdzieś daleko jak się takiego psa ma pod nosem:evil_lol:
no właśnie, jest tylko jeden powód- zeby nie mieć tego samego co większość:p jednak pies jest tutaj i wiele naszych hodowli nim kryje lub będzie kryło ( np. Alfa Hara jak pewno wiesz).
Ale ja i tak pokryłabym swoją sukę właśnie nim:diabloti: a co mi tam:diabloti:

Wiesz ja dużą wagę przywiązuję do rodowodów, trochę mniejszą do wyglądu psa- wiadomo pokraka nie może być:evil_lol: ale jakieś mankamenty mogę przemilczeć jak ma super rodowód.

Świetny rodowód ma również mieszkający w naszym kraju młodziutki Lord dels Segadors ale nie za bardzo słychać o nim na wystawach, ani nie widziałam go na żywo, więc Ci go nie polecę( choć rodowodami pasowali by do siebie):p

A z zagranicznych psów...
Yana jest po Veronique?

Pamiętam że to Twoja decyzja , a ja tak sobie piszę bo to lubię:evil_lol:
Ja w w przyszłym roku również będę szukała chłopaka, ale nie dla bokserki tylko dla bostonki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...